BOSE AE2W BLUETOOTH

BOSE AE2W BLUETOOTH
Pierwsze bezprzewodowe słuchawki Bose. I od razu drogie - kosztują 1049 zł

Firma Bose wprowadza na rynek słuchawki AE2w Bluetooth® ― swoje pierwsze bezprzewodowe słuchawki stereo z technologią Bluetooth. Słuchawki te są wyposażone w nowatorską technologię dźwięku firmy Bose®, dzięki czemu zapewniają znakomity odbiór ulubionych filmów, programów telewizyjnych i muzyki z urządzeń mobilnych wyposażonych w moduł Bluetooth. AE2w to słuchawki wokółuszne i można z nich wygodnie korzystać przez wiele godzin bez odczuwalnego dyskomfortu.

Słuchawki AE2w Bluetooth® zapewniają znacznie lepszy odbiór dźwięku niż tradycyjne bezprzewodowe słuchawki stereo dzięki opatentowanym technologiom firmy Bose. Technologia Bose TriPort® oraz aktywny korektor graficzny umożliwiają odtwarzanie głębszych niskich tonów i bardziej naturalnego, realistycznego dźwięku podczas słuchania muzyki lub oglądania filmów.

Słuchawki AE2w Bluetooth są równie wygodne i lekkie, jak oferowane przez firmę Bose słuchawki AE2 i AE2i. Zastosowano w nich te same trwałe elementy konstrukcyjne i miękkie materiały, a przymocowany do lewej muszli słuchawek, odłączany, zasilany z akumulatora moduł Bluetooth waży nie więcej niż przewód, który zastępuje.

Słuchawki AE2w są zoptymalizowane pod kątem odtwarzaczy Apple takich jak np. iPad ale są też zgodne z większością innych mobilnych urządzeń Bluetooth®, obsługujących profil A2DP (Advanced Audio Distribution Profile). Interfejs użytkownika jest intuicyjny i prosty w obsłudze ― ułatwia korzystanie z funkcji odtwarzacza iPad bezpośrednio z poziomu słuchawek, nie zakłócając przy tym jego pracy.

W intuicyjny sposób odbywa się również parowanie urządzeń. W celu nawiązania połączenia bezprzewodowego, wystarczy nacisnąć dwa przyciski na module Bluetooth słuchawek. Można przy tym jednocześnie podłączyć dwa źródła – użytkownik może dzięki temu łatwo przełączać się pomiędzy odtwarzaniem filmów lub muzyki na odtwarzaczu iPad a odbieraniem rozmów na smartfonie za pomocą mikrofonu i słuchawek.

Słuchawki odbierają sygnał bezprzewodowy z urządzenia źródłowego oddalonego nawet o około 9 metrów, umożliwiając swobodny odbiór dźwięku bez zbędnego okablowania. Wbudowany akumulator zapewnia co najmniej 7 godzin słuchania lub ponad 200 godzin pracy w trybie gotowości. Jeśli akumulator się wyczerpie lub jeśli nie ma łączności Bluetooth, istnieje możliwość skorzystania z dołączonego do zestawu kabla audio, którym można zastąpić odłączany moduł Bluetooth.

Do ładowania słuchawek AE2w służy kabel USB, a wskaźniki LED i audio sygnalizują, czy słuchawki są włączone czy wyłączone, a także określają poziom naładowania akumulatora i status połączenia. Jeśli użytkownik korzysta z urządzenia z systemem operacyjnym Apple iOS – poziom naładowania akumulatora słuchawek wyświetla się również na samym urządzeniu źródłowym. W celu zapewnienia większej wygody użytkowania konstrukcja muszli słuchawek umożliwia ich składanie ― dzięki temu mieszczą się bez problemu w typowej torbie podróżnej, co ułatwia ich bezpieczny transport.

Dostępność

Nowe słuchawki Bose® AE2w Bluetooth w kolorze czarnym będą dostępne w ofercie firmy Bose od 27 maja 2013 r. Ich sugerowana cena detaliczna wynosi 1049 PLN. W ofercie Bose są już słuchawki AE2 i AE2i, których sugerowana cena detaliczna wynosi odpowiednio 649 PLN i 759 PLN. Wszystkie słuchawki są sprzedawane przez autoryzowanych dealerów firmy Bose, w salonach Bose, a także przez Internet pod adresem bose.plSkomentuj