FOCAL AZURYS & HADENYS

FOCAL AZURYS & HADENYS
Francuzi wprowadzają na rynek dwa nowe modele słuchawek - otwarte Hadenys i zamknięte Azurys.

HADENYS

Te pasywne słuchawki o otwartej konstrukcji są przeznaczone do użytku domowego. Definiują na nowo jakość dźwięku, uchwycając każdy niuans muzyczny z wielkim bogactwem. Zainspirowane epoką Hadean, w której po raz pierwszy uformowała się Ziemia, ich brązowy kolor przywołuje powrót do źródła, nadając słuchawkom organiczny, ponadczasowy styl. Do tego dochodzą opatentowane technologie Focal i silne kody projektowe, jeden ze znaków rozpoznawczych marki: maskownice o strukturze plastra miodu, prawdziwa skóra i oddychający tkany pałąk i jarzmo dla jeszcze większego komfortu i lekkości. Dzięki Hadenys słuchając w domu oferują dźwięk precyzyjny i dynamiczny a także przyjemny.

AZURYS

Pasywne słuchawki Azurys mają zamkniętą architekturę, dzięki czemu nadają się do użytku w domu lub w podróży. Są skierowane do wszystkich entuzjastów i miłośników muzyki, którzy chcą cieszyć się dźwiękiem Focal za pośrednictwem przystępnego produktu. Charakteryzują się tym samym wzornictwem i tymi samymi materiałami premium, co Hadenys – prawdziwą skórą, tkaniną, aluminium, magnezem itp. – Azurys wyróżnia się unikalnym niebieskawym odcieniem, inspirowanym azurytem, półszlachetnym kamieniem o wielu zaletach. Odcień ten nadaje słuchawkom wyjątkowy, hipnotyzujący efekt, podkreślając ich atrakcyjną estetykę.

EKSKLUZYWNE PRZETWORNIKI GŁOŚNIKOWE

Słuchawki Hadenys i Azurys są wyposażone w przetworniki głośnikowe, które zostały zaprojektowane i wykonane we Francji w pracowniach Focal w Saint-Étienne. Te przetworniki głośnikowe są takie same jak te, które można znaleźć w słuchawkach Bathys, wprowadzonych na rynek w październiku 2022 roku jako pierwsze bezprzewodowe słuchawki marki z aktywną technologią redukcji hałasu. Słuchawki Bathys zdobyły uznanie na całym świecie za ich wyjątkowe wykonanie i jakość. Przetworniki głośnikowe 15/8” (40 mm) z aluminiowo-magnezową kopułką w kształcie litery »M« zostały idealnie dopasowane do tych pasywnych słuchawek i zapewniają szczegółowy, ciepły i dynamiczny dźwięk o wysokiej wierności. Dbając o każdy szczegół, Focal dostarcza każdy zestaw słuchawek z dopasowanym kolorystycznie futerałem i niezbędnymi kablami.

Słuchawki będą dostępne w czerwcu 2024 r.

Hadenys: 3199 zł

Azurys: 2399 zł

 

 

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj