FRAM MINI, MIDI & MAXI

FRAM MINI, MIDI & MAXI
Nowa linia kolumn z genami systemów Ancient Audio.

Rok temu na wystawie Audio Video Show nastąpił oficjalny debiut marki Fram.

Założeniem nowej marki było połączenie audiofilskiej jakości dźwięku z prostym, ale wysmakowanym wzornictwem. A to wszystko w cenach nie rujnujących portfeli.

Prezentowane modele studialne przypadły do gustu, stąd nowa linia kolumna z seryjnej produkcji. Będą one dostępne w listopadzie, dostarczane przez kuriera do domów, z możliwością zwrotu w podanym terminie.

Linia Fram składa się z trzech aktywnych kolumn głośnikowych, opartych na aluminiowej obudowie, wzmacniaczach w klasie D o mocach 120-240 W oraz oczywiście na Cyfrowych Procesorach Głośnikowych. Konstrukcja elektroniki oraz część akustyczna wykorzystuje całe doświadczenie firmy Ancient Audio. Natomiast niezwykle solidna obudowa ze szczotkowanego i anodyzowanego aluminium opiera się na technologii przemysłu lotniczego.

Kolumny Fram wymagają jedynie źródła sygnału (może to być komputer czy nawet telefon komórkowy) , aby stworzyć kompletny system hi-fi.

  • Mini, monitory naprawdę bliskiego pola, na biurko lub niewielkich pokoi. Cena 2999 zł
  • Midi, podstawkowe do typowych pomieszczeń, CD, komputera, TV. Cena 4999 zł
  • Maxi, podłogowe do większych pomieszczeń i grania bez ograniczeń. Cena 7999 zł

Wszystkie modele są produkowane w Polsce przez firmę Digital Speaker Manufacture sp. z o. o., więcej informacji na stronie www.fram-audio.com

Premiera na wystawie Audio Video Show, hotel Jan III Sobieski, pokój 105.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj