GŁOSY Z KOSMOSU

GŁOSY Z KOSMOSU
Neil Armstrong i jego X-15. Foto: NASA NASA przyłącza się do naszej akcji likwidacji durnych dzwonków komórkowych! Nikt nie policzył jeszcze, ile morderstw i samobójstw jest powodowanych idiotycznymi dzwonkami telefonów komórkowych, które - mamy nadzieję, że ktoś to kiedyś niepodważalnie udowodni - są dla ludzkiego zdrowia gorsze niż radioaktywność, TVN 24 i nordic walking.

Likwidację durnych sygnałów uważamy zatem za jeden z naszych priorytetów. Liczymy w tym dziele na współpracę uznanych autorytetów i wpływowych instytucji. Ostatnio do tej akcji przyłączyła się NASA, udostępniając ze swojej audioteki kilkadziesiąt plików dźwiękowych, które można wykorzystać jako sensowne dzwonki. Wśród nich są m.in. legendarne (i oryginalne!) teksty, jakie padły podczas amerykańskich misji. Mamy tu więc i „Orzeł wylądował”, i „Houston, mamy problem”, i „To mały krok dla człowieka…”, i wiele innych związanych z eksploracją kosmosu.

Materiały nadają się do instalowania w iPhone’ach, zwykłych komórkach czytających MP3 i aparatach z Androidem. Gorąco wierzymy, że melodyjki NASA nie będą powodem gwałtownych zajść w autobusach, tramwajach czy pociągach. A jeśli nawet… Lepiej zginąć za lądowanie na Księżycu niż pijacki bełkot! Strona z dzwonkami NASA – tutaj.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj