HEOS 1 & HEOS 1 GO PACK

HEOS 1 & HEOS 1 GO PACK
Mobilny i cenowo przystępny HEOS 1 i HEOS 1 Go Pack to dwa kolejne elementy w bezprzewodowej układance Denona. Szczegóły w informacji prasowej

Eindhoven, 13 maja 2015 roku – Muzyka brzmi świetnie dosłownie wszędzie z najnowszymi produktami HEOS by Denon. Dziś Denon® , wiodący producent domowych i mobilnych urządzeń audio klasy premium przedstawia HEOS 1 i HEOS 1 Go Pack, będące częścią bezprzewodowego systemu muzycznego multiroom HEOS. Całkowicie przenośny bezprzewodowy głośnik HEOS 1 jest pierwszym produktem dedykowanym do użytku zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i poza nimi. HEOS 1 Go Pack rozszerza użyteczność i funkcjonalność HEOS 1 mając na uwadze zwłaszcza użytkowników chcących zabrać ze sobą swoją ulubioną muzykę dokądkolwiek. Najnowsze produkty systemu HEOS będą dostępne w czerwcu bieżącego roku.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością przedstawienia HEOS 1, naszego najmniejszego urządzenia systemu bezprzewodowego multiroom, który łączy w sobie zarówno świetne wzornictwo jak i znane brzmienie marki Denon,” powiedział Brendon Stead, Senior Vice President of Product Development. „Dodatkowo w połączeniu z HEOS 1 Go Pack i jego odporną na zachlapanie konstrukcją i funkcjonalnością Bluetooth, użytkownicy maja możliwość słuchania muzyki z HEOS 1 w ogrodzie za domem, w parku czy gdziekolwiek, nawet jeśli połączenie Wi-Fi jest niedostępne.”

Wyobraź sobie – najlepszy w swojej klasie dźwięk z HEOS 1 zapewniającego najlepsze funkcjonalności audio dostępne w głośnikach HEOS, teraz dostępne w tym najmniejszym z nich i najbardziej przystępnym cenowo z całej gamy. Zaprojektowano go z myślą o idealnej, audiofilskiej synchronizacji powodującej, że gdy połączysz w parę dwa głośniki HEOS 1 do odtwarzania dźwięku stereo, nie usłyszysz żadnych nieporządanych dźwięków. Dodaj do tego świetną konstrukcję akustyczną i prawdziwy majstersztyk w postaci optymalizacji dźwięku DSP. Przy użyciu darmowej aplikacji HEOS ustawienie systemu trwa tylko kilka minut dzielących Ciebie od odbioru doskonałego dźwięku zarówno w pomieszczeniach jak i poza nimi. HEOS 1 to idealny głośnik do mniejszego pokoju lub innego pomieszczenia czy przestrzeni w domu. Możliwości rosną wraz z zastosowaniem Go Pack, HEOS 1 staje się w pełni bezprzewodowym głośnikiem, który zapewni możliwości multiroom również poza domem. Od miejsca przy leżaku ustawionym nad basenem przez patio do ławeczki przy alejce w parku – wszędzie możesz słuchać muzyki ze swojego głośnika HEOS 1 w zestawie z Go Pack.

HEOS 1 Go Pack jest pakietem akcesoryjnym złożonym z akumulatora, osłony Splashguard i adaptera Bluetooth® z łączem USB. HEOS 1 zapewnia do 6 godzin odtwarzania przy użyciu akumulatora z zestawu Go Pack. Sam HEOS 1 jest odporny na wilgoć, a w połączeniu z osłoną Splashguard staje się bryzgoszczelny zgodnie ze specyfikacją IPX4, co zabezpiecza urządzenie przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych, na przykład deszczu lub chroni przed ochlapaniem gdy stoi przy basenie. Dla tych użytkowników, którzy cenią sobie funkcjonalność Bluetooth, adapter Bluetooth-USB pozwala im na strumieniowe przesyłanie muzyki bezpośrednio do głośnika HEOS 1 – gdziekolwiek i kiedykolwiek. Dodatkowo, gdy dostępna jest sieć Wi-Fi, dźwięk przesyłany przez Bluetooth może być dzielony z innymi urządzeniami HEOS.

HEOS zapewnia dźwięk uznanej jakości marki Denon w dowolnym lub wszystkich pomieszczeniach domu, dzięki łatwemu połączeniu w sieci Wi-Fi przy pomocy aplikacji HEOS dostępnej dla urządzeń iOS, Android™* i Kindle Fire™ . System oferuje użytkownikom muzykę z całego świata za pośrednictwem serwisów muzycznych takich, jak Spotify, Deezer, Napster, TuneIn oraz tą zapisaną w urządzeniach mobilnych smart, komputerach PC i Mac lub napędach NAS czy dowolnej sieci domowej. Udostępnia użytkownikom natychmiastowo mozliwość sterowania odtwarzaniem audio w wygodny sposób. Kontroluj zasoby muzyczne z każdego pokoju, z dowolnego urządzenia, grupując kilka pomieszczeń razem by odtwarzać ten sam utwór lub w każdym pomieszczeniu inny. Poznaj prawdziwie bezprzewodowe możliwości systemu multiroom.

* Wymaga bezprzewodowej sieci w domu.

HEOS 1 – najważniejsze funkcje

• Najlepszy w swojej klasie dźwięk

• Odporny na działanie wilgoci

• Odtwarzanie z dowolnego źródła i urządzenia smart za pomocą HEOS app; streaming z serwisów muzycznych w chmurze, bezpośrednio z telefonu lub tabletu, USB, dysków sieciowych, wejścia AUX In

• Dual-band Wi-Fi

• Bezpośrednie wejście USB w głośniku

• Bi-Amped system dwudrożny z aktywnym equalizerem i zwrotnicą

• Specjalny przetwornik niskotonowy i przetwornik wysokotonowy o wysokiej skuteczności, napędzany 2-kanałowym wzmacniaczem klasy D

• Proste ustawienia

• Intuicyjna konstrukcja ułatwiająca przenoszenie

• Synchronizacja dźwięku klasy audiofilskiej

• Doskonała jakość stereo przy użyciu dwóch urządzeń tworzących parę stereo

• Prosta aplikacja sterująca z trzema zakładkami – dostęp do najczęściej używanych funkcji jednym przyciśnięciem

• Dostępny opcjonalny zestaw akcesoryjny HEOS 1 Go Pack

• Dostępny w kolorze czarnym i białym

HEOS 1 Go Pack – najważniejsze funkcje

• Opcjonalny zestaw akcesoryjny do użycia z bezprzewodowym głośnikiem HEOS 1

• Bluetooth – do odtwarzania dowolnego pliku audio z telefonu lub tabletu, gdy sieć Wi-Fi nie jest dostępna.

• Akumulator – oferuje 6 godzin odtwarzania z dołączanego zestawu zasilającego montowanego w podstawie HEOS 1

• Osłona Splashguard powiększa poziom ochrony z odporności na wilgoć do pełnej ochrony wg. kategorii IPX4 (bryzgoszczelność)

• Wskaźnik naładowania akumulatora z 4 diodami LED

• Dostępny w kolorze czarnym i białym

Poza głośnikiem HEOS 1 i HEOS 1 Go Pack, seria produktów składa się z większych głośników systemu multiroom: HEOS 3, HEOS 5 i HEOS 7. HEOS Amp i HEOS Link pozwalają na integrację posiadanych systemów hi-fi w ramach eco-systemu HEOS. Dostepny jest także rozszerzacz zasięgu, HEOS Extend. System HEOS będzie w przyszłości powiększany o nowe, innowacyjne rozwiązania i produkty. Więcej informacji dostępnych na www.denon.pl oraz www.heosbydenon.com.

Zestaw HEOS 1 + Go Pack jest dostępny w przedsprzedaży.

Oferta dostępna wyłącznie u Partnerów promocji od 1 maja do 30 czerwca 2015 roku. Cena promocyjna zestawu HEOS 1 + Go Pack wynosi 1295 zł (cena uwzglednia rabat 50% na Go Pack. Cena regularna zestawu: 1495 zł).

Skontaktuj się z najbliższym dealerem systemu HEOS – adres znajdziesz na stronie: www.heosbydenon.com
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj