JBL SB150

JBL SB150
Soundbar 2.1 do kina domowego z subwooferem bezprzewodowym

Zestaw JBL Cinema SB150 oferowany jest w bardzo konkurencyjnej cenie i pozwala cieszyć się dźwiękiem o brzmieniu kinowym we własnym domu. Wśród wielu zalet JBL Cinema SB150 na szczególną uwagę zasługują: kompaktowy, ale potężny subwoofer bezprzewodowy, funkcja strumieniowania muzyki ze smartfona lub tabletu za pośrednictwem Bluetooth oraz dostępne trzy prekonfigurowane ustawienia korektora graficznego: „Wiadomości”, „Muzyka” i „Film” (pozwalają dostosować urządzenie do różnych treści audio i wideo).

Osobno regulowana jest głośność subwoofera, dzięki czemu uzyskuje się lepszą kontrolę nad basem. Zestaw JBL Cinema SB150 w prosty sposób łączy się z dowolnym telewizorem o płaskim profilu. Wszystko za pomocą jednego przewodu optycznego, który dostarcza cyfrowy sygnał audio. W ten sposób całe pomieszczenie wypełnia się doskonałej jakości dźwiękiem wykorzystującym 100 W mocy! To kinowe brzmienie uzyskiwane dzięki technologii Dolby® Digital.

Odtwarzanie strumieniowe muzyki ze smartfona lub tabletu wyposażonego w funkcję Bluetooth® to jedna z podstawowych funkcji, z której korzystają współcześni użytkownicy. Dlatego też takiej łączności nie mogło zabraknąć w nowym modelu soundbaru JBL.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest również bezprzewodowy, kompaktowy subwoofer 6,5″ z funkcją niezależnego sterowania głośnością. Wraz z niestandardowymi ustawieniami korektora graficznego gwarantuje modelowi JBL Cinema SB150 najlepsze doznania odsłuchu.

Zawartość zestawu

1 soundbar JBL Cinema SB150
1 bezprzewodowy subwoofer JBL
1 pilot zdalnego sterowania
1 analogowy przewód audio 3,5 mm
1 przewód połączenia optycznego
2 przewody zasilające
1 wspornik montażowy naścienny

Specyfikacja techniczna

Pasmo przenoszenia: 45 Hz – 20 kHz
Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL): 96 dB
Całkowita moc wzmacniacza Cinema SB150: 150W

Cena detaliczna: 1099 zł

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj