MARANTZ PM/SA 8005

MARANTZ PM/SA 8005
Najlepszy europejski zestaw stereofoniczny w sezonie 2014/2015 wg EISA. Szczegóływ informacji prasowej firmy Horn Distribution, będącej polskim przedstawicielem tej marki 

Marantz, światowy lider zaawansowanych technologii audio z dumą zawiadamia o otrzymaniu prestiżowej nagrody EISA w kategorii Europejski System Stereofoniczny 2014-2015 przez dwa produkty: zintegrowany wzmacniacz stereo PM8005 oraz odtwarzacz SACD/USB-DAC, SA8005. Obydwa te produkty zawierają najlepsze rozwiązania technologiczne marki Marantz pozwalające na odtwarzanie krystalicznie czystego dźwięku, z którego Marantz słynie.
Przeczytaj fragment werdyktu jury EISA:

„Komponenty stereofoniczne zdobywają nowe możliwości. Odtwarzacz SACD SA8005 potrafi znacznie więcej, niż tylko kręcić płytami. Daje nowe życie formatowi CD, ale pracuje również jako zaawansowany DAC udostępniając pełen zestaw wejść cyfrowych, w tym port USB kompatybilny z formatem DSD, dzięki czemu może pełnić rolę centrum nowoczesnego systemu muzycznego bazującego na komputerze. Partneruje mu zintegrowany wzmacniacz PM8005, z mocą 70 W przy 8 Ω, wyposażony w wejście gramofonowe rozszerzające wszechstronność systemu. Gładki i bogaty w detale dźwięk tej kombinacji jest zbliżony do tego znanego z droższej serii Premium. Atrakcyjne połączenie doskonałego wykonania, parametrów, funkcji, brzmienia i – jak na taki zestaw zalet – zupełnie umiarkowanej ceny.”

Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych (EISA) jest szczególną organizacją zrzeszającą ponad 50 czasopism z ponad 20 europejskich państw tworząc tym samym najważniejsze na świecie stowarzyszenie czasopism poświęconych multimediom. Każdego roku EISA nagradza nowe produkty, które łączą w sobie zaawansowane technologie, najbardziej pożądane funkcjonalności, wyrazistą konstrukcję, ergonomię i najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości.

Nagroda EISA podkreśla jeszcze dobitniej pełne oddanie muzyce przez Marantz. Dzięki ciągłym udoskonaleniom swojej kolekcji urządzeń stereo, Marantz stara się przekazać prawdziwe emocje muzyków poprzez odtwarzanie ich utworów tak wiernie, jak to tylko możliwe. Dokładnie tak, jak były one odtwarzane w oryginale przez tych artystów. W konsekwencji, otrzymujemy wysublimowaną kombinację, która nie tylko odtwarza spektakularny, poruszający i bogaty w detale dźwięk, ale także jest wyposażony w funkcjonalność USB-DAC oferującą wyjątkową wszechstronność odtwarzanych formatów audio.

Odtwarzacz sieciowy z DAC, Marantz NA-8005 jest idealnym dodatkiem do duetu, który otrzymał nagrodę EISA. NA-8005 został zaprojektowany tak, aby dostarczać bogaty dźwięk o pełnym zakresie pasma wykorzystując wszystkie dostępne źródła muzyki, w tym radio internetowe, internetowe serwisy muzyczne oraz wszystkie urządzenia przenośne i urządzenia w domu, podłączone do domowej sieci WiFi.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj