MONSTER iSPORT WIRELESS

MONSTER iSPORT WIRELESS
Bezprzewodowa linia słuchawek dla zwolenników aktywnego tryby życia

MONSTER® OFERUJE NAJMNIEJSZE NA ŚWIECIE, NAJLŻEJSZE I NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNE SŁUCHAWKI SPORTOWE ODPOWIEDNIE DO AKTYWNEGO STYLU ŻYCIA

Monster liderem innowacji branżowych dzięki przełomowej płaskiej baterii i elastycznej konstrukcji obwodów elektronicznych przedstawia nowe słuchawki iSport Bluetooth Wireless In-Ear I iSport Freedom On-Ear.

Monster®, twórca najlepiej brzmiących i najlepiej dopasowanych słuchawek sportowych i fitness, aktualnie rozszerza swoją wielokrotnie nagradzaną rodzinę słuchawek iSport prezentując swoje pierwsze douszne słuchawki bezprzewodowe o najcieńszej na świecie konstrukcji. Uwalniając sportowców od uciążliwych kabli, które mogłyby im przeszkadzać podczas treningu, Monster udostępnia im nowe słuchawki iSport® Bluetooth Wireless SuperSlim (cena referencyjna: 699 zł) – lekkie jak piórko i tak dopasowane do ucha, że mogą śmiało być noszone komfortowo pod kaskiem czy goglami. Drugi nowy model, iSport® Bluetooth Wireless (cena referencyjna: 499 zł), pozwala na słuchanie muzyki praktycznie podczas dowolnego rodzaju treningu. Nowe modele dołączają do znanych już słuchawek nausznych iSport® Freedom, teraz również dostępnych w wersji kolorystycznej Business Black począwszy od lutego (cena referencyjna: 1199 zł)

Słuchawki Monster iSport: idealne do wsparcia każdego rodzaju aktywności sportowej

Monster konsekwentnie rozwija kategorię słuchawek fitness o nazwie iSport, hołdującą przekonaniu firmy, że słuchawki wspierają i pomagają zwiększyć wydajność treningu i osiągnąć najlepsze wyniki niezależnie od jego rodzaju. Aby stworzyć różnorodną rodzinę słuchawek iSport, zespół inżynierów Monster dosłownie od podstaw przemyślał każdy aspekt koncepcji czym mogą i powinny być słuchawki – począwszy od materiałów i kształtu wkładek dousznych po ergonomię i funkcjonalność. Doskonałym przykładem jest zastosowanie płaskiej baterii i elastycznych obwodów elektronicznych w modelu iSport Bluetooth Wireless Super Slim – najcieńszych i najlżejszych bezprzewodowych słuchawek na rynku. Teraz dzięki nowym modelom słuchawek bezprzewodowych iSport, aktywni użytkownicy mogą cieszyć się swobodą i większą możliwością wyboru właściwych słuchawek do specyfiki swoich treningów i stylu życia.

Dwa nowe modele bezprzewodowe oferują większy wybór aktywnym użytkownikom

Nowe słuchawki oferują zupełnie nowe możliwości dostosowania do stylu aktywności swoich użytkowników. Ponieważ na przykład są wodoodporne i mogą być swobodnie noszone wygodnie pod kaskiem, słuchawki iSport Bluetooth Wireless SuperSlim sprawdzą się doskonale podczas ostrej jazdy rowerem górskim w deszczu, a stylowe słuchawki z nieplączącym się kablem, iSport Bluetooth Wireless będą doskonałym wyborem na codzienną sesję treningową lub jogging w parku.

Modele słuchawek iSport SuperSlim oferują zasięg bezprzewodowy 15 m, a iSport Wireless także imponujący zasięg 10 m. Wszystkie modele oferują do 5 godzin czasu odtwarzania i dostarczają dźwięk wysokiej jakości, zarazem mocny i realistyczny jak słuchawki kablowe, a dodatkowo pełen zakres częstotliwości pomagających ćwiczącym w osiąganiu ich celów treningowych. Obydwa odporne na działanie potu modele oferują opatentowane przez Monster mocowania do ucha i zakrzywione wkładki douszne dla pewnego dopasowania do każdego kształtu ucha. Posiadają również funkcję ControlTalk na kablu łączącym, umożliwiającą rozmowy telefoniczne.

Wszystkie słuchawki Monster iSport są zbudowane z materiałów, które można myć i są odporne na działanie potu, wykorzystują zaawansowane technologie audio i inne unikatowe element konstrukcji stosowne do różnych preferencji treningowych. Niezwykła czystość dźwięku Pure Monster Sound™ oferuje swoistą “czystą adrenalinę dźwięku”, którą trenujący mogą wykorzystać do maksymalizacji swoich efektów treningowych.

Trwała konstrukcja słuchawek Monster iSport® i wytrzymałe materiały, z których są zbudowane pozwalają użytkownikom cieszyć się nieprzerwanymi wrażeniami dźwiękowymi podczas, gdy biegają, skaczą, jeżdżą na rowerze czy nawet pod czas jazdy na nartach, na stokach narciarskich. Co ważne, słuchawki można bez problemu czyścić przed kolejnym użyciem podczas treningu.

iSport® Freedom – idealny trening dzięki bezprzewodowemu połączeniu Bluetooth

Nawet przy dużej aktualnie popularności sportowych słuchawek dousznych, wielu entuzjastów aktywnego stylu życia i fitnessu nadal wolą tradycyjną formę 2-kanałowych słuchawek nausznych. iSport® Freedom są pierwszymi 2-kanałowymi słuchawkami muzycznymi skonstruowanymi z trwałych, zarówno odpornych na działanie potu jak i antybakteryjnych materiałów, które łączą to co najlepsze z obu tych światów.

Do wersji Neon Green słuchawek iSport Freedom On Ear dodajemy również wersje Business Black w naszej europejskiej gamie – dla tych użytkowników, którzy wolą bardziej subtelny wygląd do wykorzystania również podczas spaceru na ulicy, w biurze czy w podróży.

Noel Lee powiedział: “Słuchawki zaczęły być istotnym elementem sprzętu treningowego dla atletów i poważnych sportowców. I analogicznie jak są dostępne różne modele butów do różnych dyscyplin, Monster różnicuje słuchawki rodziny iSport oferując każdemu użytkownikowi takie rozwiązanie, którego potrzebuje do osiągnięcia najlepszych rezultatów treningu. Ponieważ istnieje mnogość aktywności sportowych i dyscyplin, które różnią się intensywnością i otoczeniem, ważne jest by wybrać właściwą parę słuchawek do wyciągnięcia z treningu jak najwięcej. Tak jak z innymi częściami sportowego ekwipunku, właściwe słuchawki mogą pomóc w osiągnięciu wyników.”

Innowacje przyjazne sportowcom

Słuchawki douszne Monster® iSport® oferują różnorodność innowacyjnych dodatków wyróżniających je od innych. Słuchawki iSport® rozwiązują jeden z najbardziej irytujących problemów aktywnych użytkowników – wypadanie podczas intensywnej aktywności ruchowej. Monster poradził sobie z tym problemem stosując opatentowany system zakotwiczenia słuchawki w uchu w sposób stabilny i pewny. Ta kluczowa innowacja oferuje maksymalny komfort i bezprecedensowe dopasowanie, dzięki czemu niezależnie od sytuacji nie wypadają one z uszu. Konstrukcja słuchawek iSport umożliwia ich całkowite umycie przed kolejnym treningiem.

iSport® Victory™ – Pure Monster Sound™ do codziennych treningów

iSport® Victory™, zwycięzca nagrody za wzornictwo Red Dot 2013, oferuje najbardziej aktywnym miłośnikom siłowni i fitnessu opatentowaną technologię OMNITIP™ umożliwiającą łatwe dopasowanie do każdego kształtu ucha, a miękka, antybakteryjna kształtka zakotwiczająca słuchawkę w uchu zapewnia idealne dopasowanie potrzebne przy wymagających ćwiczeniach. Dzięki jakości dźwięku Pure Monster Sound™ i doskonałej izolacji od hałasu otoczenia, użytkownicy mogą skoncentrować się podczas ćwiczeń i ekstremalnych sportów terenowych. Słuchawki dostępne są w kolorze Neon Green i czarnym.

iSport® Intensity™: słyszysz dźwięki zewnętrznego otoczenia, bez poświęcania jakości audio

Przeprojektowane słuchawki iSport® Intensity™ są pierwszymi słuchawkami dousznymi Monster zaprojektowanymi tak, by użytkownik mógł słyszeć nieco dźwięków otoczenia zewnętrznego podczas, gdy 100% muzyki pochodzącej ze źródła jest zamknięte wewnątrz kanału usznego. Dodatkowo, wyjątkowo wytrzymały kabel Monster i wzmocniony jego element przy wtyczce wytrzyma nawet najbardziej intensywne ćwiczenia. Idealne do aktywności sportowej na zewnątrz, biegania, jazdy na rowerze. Model dostępny w kolorze różowym, zielonym i czarnym.

iSport® Strive™: pierwsze sportowe słuchawki douszne, których nie wkłada się do ucha

Najbardziej przystępne słuchawki o wysokich parametrach, zaprojektowane dla osób poszukujących w słuchawkach dousznych dźwiękowego uderzenia, ale bez inwazyjności tradycyjnej formy dousznej. iSport® Strive™ oferuje ergonomiczną estetykę z doskonale komfortową formą. Kompaktowa, częściowo otwarta konstrukcja pozwala użytkownikom słyszeć to co dzieje się naokoło, jednocześnie daje radość cieszenia się doskonałej jakości dźwiękiem. Słuchawki pozwalają na wygodne zamocowanie w zewnętrznej części ucha, bez wkładania ich głęboko do kanału usznego. Innowacyjna funkcja Control Talk Universal™ jest standardem w iSport® Strive™, powodując, że są kompatybilne z funkcjami Play/Pause dla większości odtwarzaczy medialnych i rozmów telefonicznych w smartfonach. Istnieje też wersja iSport® Strive™ tylko z mikrofonem – dla tych, którzy nie potrzebują funkcji Control Talk.

Pełna gama słuchawek iSport wraz z cenami referencyjnymi:

• iSport Wireless SuperSlim In Ear (Green) – 699 zł

• iSport Wireless In Ear (Blue / Black) – 499 zł

• iSport Wireless Freedom On Ear (Green / Black) – 1199 zł

• iSport Victory (Green / Black) – 749 zł

• iSport Intensity (Green / Pink / Black) – 499 zł

• iSport Strive (Blue / Orange) – 349 zł

• iSport Strive, mic only (Black) – 269 zł

O MONSTER

Przez ostatnich 35 lat Monster jest katalizatorem innowacji i wielkich idei. Odkrywając, że kable w systemach hi-fi mają wpływ na dźwięk, twórca Monster Noel Lee stworzył Monster Cable® – natychmiastowy hit. Monster stworzył także brzmienie słuchawek Beats® i od tego czasu stał się wiodącym producentem słuchawek o najwyższych parametrach, wszystkich oferujących dźwięk i technologię Pure Monster Sound™. Dziś firma oferuje zaawansowane rozwiązania połączeniowe dla muzyków profesjonalnych, sprzętu domowej rozrywki, komputerów, sprzętu mobilnego i do gier, ale także wysokiej jakości rozwiązania zasilające i produkty do czyszczenia. Monster nadal przewodzi innowacjom posiadając ponad 500 patentów i 100 kolejnych zgłoszonych na całym świecie, 5000 produktów w ponad 160 krajach. Monster jest też dumny z inicjatyw mających za zadanie pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji poprzez program Monster Cares®. Ponad wszystko Monster robi to co robi ponieważ Muzyka Ma Znaczenie – Because The Music Matters.


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj