NOWY SALON DENONA

NOWY SALON DENONA
W eleganckim centrum handlowym w mieście stołecznym Warszawa. Szczegóły w informacji prasowej niżej

29 października 2014 roku – Audio Video Design, właściciel ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów sprzedaży sprzętu i akcesoriów audio/video oraz sklepu internetowego SalonyDenon.pl, informuje z wielką przyjemnością o otwarciu nowego salonu w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia. Nowy salon w Arkadii, prowadzący działalność pod szyldem Denon Salony Firmowe, jest już ósmym i trzecim w Warszawie specjalistycznym centrum sprzedaży, w którym klienci znajdą szeroką ofertę prestiżowych marek sprzętu audio i video oraz akcesoriów wprost od producentów i autoryzowanych dystrybutorów. Na wybrany asortyment oferowane są również specjalne warunki gwarancyjne z ochroną zakupionego sprzętu nawet do 5 lat.
W profesjonalnej sali odsłuchowej jak i na specjalnie stworzonych stanowiskach prezentacyjnych klienci mają możliwość przetestowania sprzętu przed zakupem. Wykwalifikowany zespół doradców sprzedaży ułatwi zakup niezdecydowanym, oferuje specjalistyczne usługi instalacyjne w domu klienta po uprzednim umówieniu oraz współpracuje z architektami przy planowaniu instalacji audio/wideo podczas budowy domów klientów.
Długoletnia działalność na polskim rynku pozwoliła sieci sklepów na zdobycie zaufania ogromnej rzeszy Klientów. Mając przekonanie, ze również Państwu mamy wiele do zaoferowania, serdecznie zapraszamy do sklepu w Arkadii, mieszczącego się pod adresem Al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Salon jest czynny w godzinach 10-22 od poniedziałku do soboty, a w niedziele w godzinach 10-21. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerami (22) 351 90 56 i 519 077 406 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej warszawa.arkadia@denon.pl

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj