POLK AUDIO BOOM ROGUE

POLK AUDIO BOOM ROGUE
Do sprzedaży wchodzą przenośne słuchawki nauszne, których konstrukcja dedykowana jest do używania w trudnych miejskich warunkach.

Najważniejsze cechy:
• przetworniki i dźwięk, które wyszły spod ręki inżynierów Polk Audio – największego w USA producenta kolumn hi-fi
• dynamiczne, muzykalne brzmienie, rysujące szeroką scenę z mocnym, ciepłym basem
• konstrukcja i materiały przygotowane do codziennego używania w trudnych miejskich warunkach
• metalowe trzpienie umożliwiające obrót nausznic
• super elastyczny, solidny pałąk wykonany z poliwęglanu gwarantuje wysoki komfort noszenia
• silikonowe gąbki nauszne wysoki poziom izolacji od otoczenia
• 2 przewody: prosty 3-przyciskowy pilot-mikrofon (wyłącznie dla Apple iOS), pozwalający na przełączanie utworów, odbieranie telefonów oraz kontrolę głośności i spiralny studyjny, dodatkowo przejściówka na duży jack 6.3mm w zestawie

Słuchawki Boom Rogue amerykańskiego producenta Polk Audio, wykonane są z najwyższą pieczołowitością. Przygotowano je z myślą o ludziach związanych z muzyką na poważnie: DJ’ów, producentów muzycznych, muzyków. Precyzja i kontrola dźwięku, dynamika i szybkość oraz mocny, zdecydowany bas sprawdzą się zarówno w warunkach studyjnych jak i w codziennym odsłuchu.

W zestawie znajdują się 2 przewody: prosty, wyposażony w mikrofon i 3-przyciskowy pilot przeznaczony dla urządzeń Apple oraz spiralny, dedykowany dla DJ’ów. Obrotowe nausznice zamocowano na solidnych, metalowych trzpieniach, stosowanych zazwyczaj w słuchawkach dwukrotnie droższych.

Słuchawki wykonane są z bardzo wysokiej klasy materiałów. Można je wyginać, co prezentuje poniższy film promocyjny. Sprzęt ten jest praktycznie niezniszczalny.

Cena:
449 zł

O marce Polk Audio

Od wielu lat Polk Audio jest liderem rynku hi-fi w Stanach Zjednoczonych – wraz ze swoją siostrzaną marką premium Definitive Technology kontroluje ponad 1/3 sprzedaży na rodzimym rynku. Firma od początku istnienia jest zlokalizowana w Baltimore. Jej dorobek to nie tylko sprzedaż liczona w kwocie ponad 100 milionów dolarów rocznie, ale także ponad 65 patentów w branży audio oraz pozycja najważniejszego partnera Microsoftu w dziedzinie produktów audio oraz gamingowych.

Aktualnie Polk Audio zatrudnia na stałe ponad 200 pracowników a wśród nich wielu zaciętych hobbystów: aktywnych muzyków, miłośników kina domowego, audiofilów, zwycięzców konkursów na najlepsze car audio, fanatyków wzmacniaczy lampowych i winyli. W Polk Audio
spotykają się ludzie, którzy z jednej strony władają wiedzą na temat teorii muzyki, a z drugiej bezbłędnie rozumieją fizykę przetworników audio.

Wszystkie produkty Polk Audio budowane są z najlepszych dostępnych w danej cenie materiałów i technologii. Przed wejściem do sprzedaży przechodzą szereg testów uwzględniających wytrzymałość na upadki z wysokości, ekstremalne przesterowania sygnałem elektrycznym, oraz ekspozycję na skrajnie niekorzystne warunki takie jak promienie UV oraz zasolenie.

Aktualnym ambasadorem marki Polk Audio jest kanadyjski zespół indie rock Walk Off The Earth (WOTE). Ponadto Polk Audio z racji produkcji słuchawek sportowych współpracuje z wieloma amerykańskimi sportowcami: futbolistą Torrey’em Smithem, piłkarką Heather Mitts, graczami NBA Rudym Gay’em, Thadem Youngiem.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj