PRZYLĄDEK HORN

PRZYLĄDEK HORN
Trzy znane światowe marki - Sanus faber, Sumiko i Wadia - znalazły się w dystrybucji firmy Horn Distribution. To dość spektakularne przetasowanie na polskim rynku audio. Szczegóły w informacji poniżej

Horn Distribution S.A. autoryzowanym dystrybutorem marek Sonus faber, Sumiko i Wadia należących do Fine Sounds Group.
2. lutego 2015 roku – Horn Distribution S.A. informuje z wielką przyjemnością, iż firma została dystrybutorem na terenie Polski marek Sonus faber, Wadia oraz Sumiko należących do firmy Fine Sounds Group.

Tym samym oferta Horn Distribution rozszerza się o linie produktowe najwyższej jakości głośników Sonus faber wszystkich linii produktowych, poczynając od głośników podstawkowych serii Toy do flagowej serii o najwyższych parametrach, Aida.

Sonus faber to połączenie w tworzeniu głośników trzech fundamentalnych dla marki wartości: artystycznego rękodzieła, najnowszych technologii i najwyższej jakości dźwięku. To zarazem doskonała sztuka stolarska, nowoczesne metody obróbki metali i wieloletnie doświadczenia europejskiej szkoły konstrukcji głośników, a ponad wszystko drobiazgowość i dążenie do perfekcji.

Bieżąca oferta produktów Sonus faber w dystrybucji Horn Distribution dostępna jest pod

adresem: http://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/SONUS_FABER/AIDA?s1=1

Polskojęzyczna wersja internetowej strony produktowej dostępna jest pod adresem www.SonusFaber.pl.

Doskonałym uzupełnieniem oferty głośnikowej w naszej dystrybucji są wysokiej jakości subwoofery marki Sumiko. Podczas Hi End Show w Monachium w 2014 roku, Fine Sounds Group zaskoczyła swoich entuzjastów nie tylko nowościami produktowymi każdej z posiadanych marek, ale także nową serią subwooferów pod tą znaną w świecie produktów high fidelity marką. Nowe produkty są kombinacją ogromnej wiedzy zespołu twórców produktów Sumiko w segmencie hi-end związaną z subwooferami, wraz z eksperckim „know-how“ Sonus faber.

Aktualna oferta subwooferów Sumiko dostępna jest pod adresem:

http://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/SUMIKO/SUBWOOFERY?s1=1

Strona internetowa marki: http://www.sumikoaudio.net/subwoofers/index_en.html

Ofertę marki Wadia reprezentują w naszej ofercie wzmacniacze, przetworniki DAC i serwery multimedialne firmy, której założeniem od początku istnienia jest rozwój cyfrowych technologii przetwarzania dźwięku. Większość oferty stanowią całkowicie nowe produkty w ofercie. Dla wielu wymagajacych miłośników muzyki pierwszy produkt tej marki, Wadia 2000 Decoding Computer był absolutnym przełomem w cyfrowym świecie dźwięku, udowadniającym że audio cyfrowe może cechować się niezwykłą jakością odtwarzanej muzyki. Wadia konsekwentnie podnosi standardy jakości cyfrowego dźwięku, czego dowodem są jej najnowsze produkty.

Pełna oferta produktów Wadia w dystrybucji Horn Distribution dostępna jest pod adresem:

http://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/WADIA/HI-FI?s1=1

Strona internetowa marki: http://www.wadia.com/

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj