QAT MS5 & RS3

QAT MS5 & RS3
Serwery muzyczne na średnią i głęboką kieszeń

Na polskim rynku dostępne są urządzenia firmy QAT, która produkuje nowoczesną elektronikę wysokiej klasy: serwery/streamery, wzmacniacze, odtwarzacze CD i przetworniki DAC.

Oferta serwerów składa się z niedrogiego RS3 oraz topowego MS5, który dysponuje wbudowanym twardym dyskiem i napędem do ripowania płyt. Procedura ta odbywa się za pomocą opartego na EAC oprogramowania Accurate-Rip, a algorytm powtarza proces odzysku i korekcji danych, w wyniku czego osiągniemy dokładniejszą postać niż oryginał, zmagazynowaną w formacie WAV.

MS5 odtwarza następujące formaty: PCM, WAV, APE, FLAC, a także inne pliki nieskompresowane i bezstratne. Odtwarza on dźwięk w rozdzielczości do 24 bit /192 kHz.

Sterowanie funkcjami odbywa się za pomocą darmowej aplikacji na tablet lub smartfon w systemach: iOS lub Android. Podczas targów CES w Las Vegas w 2013 roku MS5 został wyróżniony w kategorii: Innowacje, Design i Technologie, a w tym roku system złożony z elektroniki QAT wyróżniał się jako jeden z najlepiej grających podczas całej wystawy.

Ceny:

MS5 – 23 900 PLN, oprócz standardowej wersji czarnej i srebrnej można za dopłatą zamówić urządzenie w kolorze szampańsko-złotym, niebieskim, zielonym lub czerwonym.

RS3 – 5 700 PLN.

Więcej – tutaj.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj