SONY MEX-XB100BT

SONY MEX-XB100BT
Pierwszy na świecie radioodtwarzacz samochodowy z wbudowanym wzmacniaczem cyfrowym 4 x 100 W

Najczystszy i najmocniejszy dźwięk, jaki można uzyskać z radioodtwarzacza samochodowego CD do instalacji w pojedynczym otworze montażowym DIN

Bluetooth® i łączenie za jednym dotknięciem przez NFC

Obsługa poleceniami głosowymi przy użyciu aplikacji SongPal™ 2.1 lub technologii Siri Eyes Free

Niewiele przyjemności jest w stanie dorównać szybkiej jeździe pustą autostradą przy dźwiękach ulubionej muzyki, od której niemal skacze kabina. Radioodtwarzacz CD MEX-XB100BT z pierwszym na świecie wzmacniaczem klasy D o maksymalnej mocy 4 x 100 W jest wyposażony w szereg technologii poprawiających brzmienie. Zapewnia żywy, energetyzujący dźwięk, który zmienia jazdę samochodem we wspaniałe przeżycie.

Dodatkowe wzmocnienie niskich częstotliwości umożliwia system Mega Bass. Uzyskiwany dzięki niemu bogaty, solidny bas nadaje słuchanym utworom autentyczną głębię. Z myślą o prawdziwych entuzjastach basu oferta Sony obejmuje także pełnozakresowe głośniki z serii XB. Zwiększają one przyjemność ze słuchania bez potrzeby instalowania subwoofera.

W radioodtwarzaczu wykorzystano zaawansowaną technologię cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP). Ułatwia ona uzyskanie optymalnego brzmienia przy użyciu takich funkcji, jak wyrównywanie parametrów czasowych czy 10-pasmowy korektor.

Radioodtwarzacz MEX-XB100BT jest przystosowany do bezprzewodowego sterowania i przesyłania muzyki. Po pobraniu z serwisu Google Play™ aplikacji Sony SongPal, zainstalowaniu jej na smartfonie i nawiązaniu łączności Bluetooth® przy użyciu technologii NFC można sterować podstawowymi funkcjami radioodtwarzacza, słuchać muzyki ze smartfona i używać aplikacji. Naciśnięcie na radioodtwarzaczu przycisku VOICE pozwala na wydawanie poleceń głosowych. Można dzięki nim zatelefonować do przyjaciół, odsłuchać wiadomości i powiadomień, użyć nawigacji albo aplikacji muzycznej itp. — bez potrzeby dotykania smartfona czy nawet spoglądania na niego.

Poleceń głosowych mogą także używać posiadacze urządzeń z systemem iOS, bo radioodtwarzacz MEX-XB100BT jest wyposażony w technologię Siri Eyes Free. Pozwala ona poprosić Siri o zatelefonowanie do znajomych, wybranie i odtworzenie muzyki, odczytanie i napisanie SMS-a czy odczytanie powiadomień. Kierując pojazdem, można więc wykonać szereg czynności, poświęcając praktycznie całą uwagę sytuacji na drodze.

Aby uatrakcyjnić sobie i pasażerom jazdę po zmroku, można skorzystać z diodowego podświetlenia i 2-strefowego systemu Dynamic Colour Illuminator. Kontrastowy ekran LCD pozwala na wybór nawet. Dzięki zintegrowanej technologii wykrywania rytmu diody mogą zmieniać kolor i pulsować odpowiednio do głośności lub podkładu rytmicznego — i zapewniać klubową atmosferę w drodze.


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj