SOUND BLASTER E3

SOUND BLASTER E3
Bezprzewodowa karta dźwiękowa, która poprawia jakość dźwięku w smartfonach

Większość użytkowników słucha muzyki z telefonów, narzekając jednocześnie na jakość dźwięku. Karta Sound Blaster E3 daje możliwość obcowania z dźwiękiem brzmieniowo porównywalnym do odtwarzanego z płyt CD, w dodatku bezprzewodowo! E3 to niewielkie urządzenie, które w łatwy sposób paruje się ze smartfonem. Po ustanowieniu połączenia telefon można schować w torbie lub kieszeni – zarządzanie odtwarzaniem i głośnością odbywa się z poziomu Sound Blastera E3. Kartę można przypiąć za pomocą klipsa do ubrania.Jeśli podczas odsłuchu ktoś do zadzwoni, wystarczy nacisnąć jeden przycisk na karcie, aby odebrać połączenie.

Odstęp sygnału od szumu (SNR) wynosi 112 dB. Dla porównania płyty kompaktowe (CD) mają ten parametr na poziomie około 98 dB. Niewielkie rozmiary karty (60,5 x 45 x 23 mm) oraz masa (44 gramy) zwiększają jej praktyczność. Urządzenie ma wbudowany akumulator, który zapewnia osiem godzin ciągłej pracy.

Dzięki karcie Sound Blaster E3 można dzielić się muzyką, gdyż wyposażona jest ona w dwa wyjścia słuchawkowe. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy obsługuje słuchawki o impedancji aż do 600 ohmów, w związku z czym nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w doborze słuchawek. E3 można podłączyć do komputera PC lub Mac za pomocą kabla USB. Sound Blaster E3 kosztuje 599,- PLN

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj