SOUND BLASTERX AE-5

SOUND BLASTERX AE-5
Creative świętuje 30 lat kart dźwiękowych z najnowszymi modelami AE-5 na Gamescom 2017. Prezentacja produktów podczas imprezy została zaplanowana jako europejska premiera nowej generacji kart dźwiękowych z najlepszym na świecie wzmacniaczem słuchawkowym do zestawów PC.

Creative Technology Ltd ogłosiła dziś, że będzie świętować 30-lecie udźwiękawiania komputerów PC na słynnych niemieckich targach gier, Gamescom 2017. Creative od lat znany jest z tego, że dźwięk w grach PC odbywa się dzięki kartom Sound Blaster®. Właśnie wprowadzeniem kolejnej rewolucji multimedialnej z kartami, firma Creative zaprezentuje się na Gamescom. Po raz pierwszy w Europie pokaże nową kartę dźwiękową następnej generacji: Sound BlasterX AE-5.

Ta karta dźwiękowa posiada najlepszy na świecie wzmacniacz słuchawkowy dla komputerów PC. Sound BlasterX AE-5 zapewnia najwyższą jakość dźwięku dzięki wysokiej mocy oddzielnemu wzmacniaczowi słuchawkowemu Xamp – zasilającemu oddzielnie każdy kanał dając 122dB 32-bit/384kHz ESS Sabre™DAC, zbudowanemu na audiofilskiej jakości kompaktowych komponentach z zastosowaniem własnych technologii poprawy dźwięku Sound Blaster.

AE-5 to również pierwsza na świecie karta dźwiękowa ze zintegrowanym kontrolerem RGB, zasilana przez Aurora Reactive Lighting, która pozwala użytkownikom na personalizację platformy wyposażonej w 16,8 miliona kolorów. Dodatkowo z możliwością przymocowania do czterech pasków świetlnych o długości 30 cm każdy, aby poprawić wygląd jednostki centralnej gracza. Niestandardowa płyta PCB daje również świecące efekty przez trzy strony karty lampy RGB, w tym logo na obudowie AE-5. Tył karty zawiera białe wzory geometryczne, które odzwierciedlają światła, wyróżniające charakter AE-5.

Dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu dźwięku w celu lepszego urzeczywistnienia imponującego dźwięku przestrzennego 7.1, AE-5 obsługuje także zupełnie nowy Radar Scout, technologię audio do gier, która łączy urządzenia PC i urządzenia przenośne, a także wprowadza na nowe komputery i laptopy gry i rozrywkę akustycznie zaawansowane. Gracze mogą teraz nie tylko cieszyć się niesamowitym dźwiękiem, ale także będą mogli zobaczyć umiejscowienie źródeł dźwięku na swoich inteligentnych urządzeniach.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj