WADIA M330

WADIA M330
Do sprzedaży wchodzi nowy serwer Wadii

17 lutego 2015 roku – Horn Distribution S.A, polski dystrybutor marki Wadia rozszerza swoją ofertę o najnowszy produkt marki, serwer mediów Wadia m330.
Serwer m330 umożliwia dostęp do zapisanych lokalnie i pochodzących z internetu ścieżek muzycznych w pojedynczym, łatwym w obsłudze urządzeniu. Wbudowany dysk twardy o pojemności 1TB udostępnia wystarczającą ilość miejsca dla dużej biblioteki muzycznej, podczas gdy porty USB i eSata pozwalają na podłączenie zewnętrznych dysków. Zintegrowane interfejsy popularnych serwisów streamingowych, jak Pandora, SiriusXM, Spotify, Rhapsody, TIDAL i TuneIn są fabrycznie dostępne (mogą być wymagane subskrypcje poszczególnych serwisów), a inne serwisy mogą pojawić się w przyszłości.

Wadia m330 został skonstruowany zgodnie z duchem nowego industrialnego wzornictwa, ze wszystkimi najnowszymi technologicznymi rozwiązaniami zamkniętymi w eleganckiej i nowoczesnej obudowie o wysokości tylko 9 cm, dzięki czemu daje się łatwo wkomponować niemal każdą dostępną przestrzeń. Urządzenie wspiera pliki bezstratne do 24-bit/192 kHz, jak również dostęp do chmury dla plików backup’u i synchronizacji z wieloma urządzeniami.

Dostępne są dwa wyjścia cyfrowe, jak również analogowe wyjścia zbalansowane i niezbalansowane dające elastyczność połączeniową m330 z innymi komponentami systemu.

Najwyższej klasy dysk twardy posiada zapisany system operacyjny i odtwarzacz muzyki dla szybszego czasu dostępu, jednocześnie zapewnia stabilność i cichą pracę. Nowy m330 jest sterowany za pomocą iPhona, iPada lub aplikacji Android, przeglądarki internetowej lub pilota zdalnego sterowania, a na dodatek kompatybilny z wieloma popularnymi systemami domowej automatyki, co pozwala na łatwą integrację z istniejącym zestawem użytkownika. Uzupełnij m330 dodając przetwornik DAC, Wadia 321 i wzmacniacz a315 lub a340, by stworzyć kompletny system audio.

Media serwer m330 korzysta z technologii firmy Autonomic.

Parametry techniczne:

Zniekształcenia: ultra niskie 0,005%

Zakres częstotliwości: ±1dB 2Hz do 22 000Hz

Max. napięcie wyjściowe: 4,2 V RMS (wyjście zbalansowane/niezbalansowane)

Współczynnik sygnał/szum: 102 dB

Impedancja wyjściowa: 600 om (zbalansowane/niezbalansowane)

Zakres dynamiczny: 96 dB

Wyjścia: 1x stereo niezbalansowane; 1x stereo zbalansowane;

1x cyfrowe koaksjalne; 1x cyfrowe optyczne;

1x cyfrowe USB audio; 1x DVI (tylko do GUI);

1x HDMI (tylko do GUI); 1x wyzwalacz „trigger“

Wejścia: 4x cyfrowe USB (2x USB 2.0 / 2x USB 3.0);

1x eSATA; 1x power trigger

Połączenie sieciowe: 1x (10/100/1000)

Wymiary: 45,4 x 8,6 x 50,8 cm (szer. x wys. x głęb. wliczając kable)

Waga: 11,3 kg

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj