ACID MOTHERS TEMPLE

ACID MOTHERS TEMPLE
Acid Mothers Temple & The Melting Paraiso U.F.O. na żywo. Japońska psychodelia w najlepszym wydaniu!

Formacja Acid Mothers Temple & The Melting Paraiso U.F.O. powstała w 1996 roku, a jej liderem jest gitarzysta Kawabata Makoto, który nie wyraża siebie poprzez muzykę, tylko ją po prostu tworzy. Ponieważ nie ma bojaźni i szacunku dla konwenansów, manier i etykiety, robi wraz z przyjaciółmi muzykę, która niszczy słabe charaktery i miażdży każdy drobnomieszczański opór.

Proponujemy dwa koncerty – obydwa do ściągnięcia bezpłatnie w formacie FLAC na stronie archive.org – będące doskonałą prezentacją dokonań fechtmistrza Makoto i jego wiernych sparringpartnerów. Ich występy to radioaktywny miks noise’u, jazzu, metalu, transu, a jak się dobrze wsłuchać, można tam znaleźć też elementy muzyki buddyjskiej czy reggae.

Pierwszy album został zarejestrowany niedawno, bo w kwietniu tego roku w waszyngtońskim klubie DC9, drugi pochodzi z roku 2006 i jest zapisem dobrze wykonanej roboty w Soundlabie w Buffalo. Jeśli kochacie ostre migreny, eksplozje gałek ocznych, pękanie naczyń krwionośnych i chrzęst kości, ta muzyka będzie dla was największą słodkością. I dla wszystkich, którzy mają już dosyć cukrowych bachowskich flecików czy rozbrykanych smyczków Vivaldiego.

Pozycja numer jeden jest do pobrania tutaj, numer dwa tutaj. Polecamy skorzystanie z opcji lossless zip w bocznym pasku po lewej.

Kategorie: ŁADOWNIA

Skomentuj