10 LAT NAMELESS BLACK

10 LAT NAMELESS BLACK
Z okazji dziesiątej rocznicy premiery interkonektu Nameless Black, gdański producent wprowadza nową serię przewodów Nameless Black Silver Line

Dziesięć lat po premierze interkonektu Nameless Black, gdańska firma wprowadza do produkcji całkowicie nową serię przewodów Nameless Black Silver Line. Światło dzienne ujrzały prototypowe egzemplarze tożsame z wersją która będzie wkrótce dostępna w sprzedaży.

Tak jak w przypadku standardowych produktów, tak i w tym przewodzie wykorzystano technikę wytwarzania bazującą na geometrii fraktalnej (NFG – Nameless Fractal Geometry).

Przewodniki miedziane znajdujące się w tym kablu poddane zostały podobnym operacjom technologicznym i ukształtowaniu geometrii jak wyrób końcowy, czyli finalny przewód Silver.

Interkonekty są zakończone najwyższej klasy złoconymi, dokręcanymi końcówkami RCA. Główną różnicą zewnętrzną jest oprawa wykonana z błyszczącego srebrzystego tworzywa współgrając wzorniczo z doskonałą konfekcją.

To, co odróżnia poza wyglądem linię Silver to również dodatkowa filtracja zakłóceń elektromagnetycznych pochodzących od wzmacniaczy m. cz.! Odmienny sposób filtracji ma zapewnić ograniczenie wpływu fal elektromagnetycznych na przewód, a nie – jak to z reguły jest stosowane – wpływanie na sygnał, którego poziomy i tak są już znikome i każdy dodatkowy element w torze sygnałowym zaburza pierwotny przekaz. Dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu połączeń z wtykami udało się ograniczyć wpływ degradujących brzmienie wibracji mechanicznych.

Mimo stosunkowo dużej sztywności przewodu udało się zapewnić konieczną giętkość we wszystkich płaszczyznach ułatwiając dokonywanie połączeń. Wybór błyszczącego i idealnie gładkiego tworzywa na wykończenie konstrukcji jest wynikiem kompromisu pomiędzy właściwościami konstrukcyjnymi przewodu a walorami estetycznym, zapewniając dodatkowo ochronę przed zabrudzeniami przewodu.

Dzięki nowej technologii zastosowanej w serii Silver dostępne będą przewody o długościach powyżej 2 m. Trwają ostatnie prace nad ustaleniem końcowej ceny przewodów ale z pewnością uda się zachować rewelacyjny stosunek jakości do ceny znany z linii Classic.

Warto też dodać, że również w serii Silver będzie dostępny program wymiany przewodów na wyższe modele produktów Nameless.


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj