10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO BYĆ AUDIOFILEM

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO BYĆ AUDIOFILEM

Audiofilska tożsamość jest ostatnio diagnozowana jako jednostka chorobowa, co wymaga stanowczego oporu. Czy ktoś obśmiewa ludzi, którzy samodzielnie podkuwają własne konie albo wynajmują sobie stylistę, żeby nie było wpadki w doborze trumiennego przyodziewku? No, właśnie. Dlatego trzeba poszukiwać motywacji, nie tylko wewnętrznej, aby odnaleźć prostą drogę od audiofilskiego zwątpienia do audiofilskiego zbawienia. Być może poniższe zestawienie, dlaczego warto być złotouchym – pomoże w skróceniu cierpienia.

1. Jako audiofil zawsze będziesz uchodził za człowieka zamożniejszego niż w rzeczywistości, co wcale nie jest bez wpływu na wszystkie Krysie tego świata, które potrafią uświadomić sobie jak wielka może być twoja hojność, skoro za kable zapłaciłeś kilka tysięcy złotych.

2. Kupując Hyundaia za 40 tysięcy lub BMW za 150 tysięcy stajesz się jednym z wielu posiadaczy Hyundaiów za 40 tysięcy i BMW za 150 tysięcy. Kupując sprzęt audio za 40 lub 150 tysięcy masz szanse na ogólnopolską, a co najmniej regionalną sławę rozrzutnego lekkoducha, która to sława działa niezawodnie na wszystkie Krysie tego świata.

3. Audiofilski termin „analog” zawsze będzie się wszystkim kojarzyć z wyntydżowym Jaguarem w sferze konwenansów i rozwiązłością Mika Dżegera w sferze obyczajów.

4. Jako audiofil masz pełne prawo używać nazwiska Rachmaninow, które zawsze jest zaproszeniem na najlepsze imprezy w mieście.

5. Możesz bezkarnie wyśmiewać dorobek takich firm jak Bang&Olufsen, Bose i Mark Levinson.

6. Za „słowo” adapter możesz wychłostać każdego, kto użyje go w znaczeniu „gramofon”, w zależności od swoich preferencji seksualnych.

7. W powszechnej opinii audiofil jest albo bogatym dentystą, albo maklerem giełdowym. Też coś z tego możesz mieć.

8. Audiofile słuchają nie tylko Keitha i Pata, ale również oglądają Saurę i Almodovara, którzy w środowisku aktorek w najlepszym wieku powodują zupełny brak odporności. Nawet dla najbardziej chwiejnych audiofilów to jest powód, żeby pozostać przy swoim hobby.

9. Audiofil nigdy nie da się namówić do zapalenia znicza przed Pałacem Prezydenckim w miesiąc albo dwa, albo trzy po, co przynosi konkretne korzyści polityczne i nie tylko.

10. Wzmacniacz lampowy w twoim domu zawsze będzie działał na obecne w pobliżu kobiety jak dywanik z niedźwiedzia lub podświetlany basen z hydromasażem.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj