SOUNDBARY TCL: TANIO I DOBRZE

SOUNDBARY TCL: TANIO I DOBRZE
TCL prezentuje dostępne już w Polsce nowe soundbary serii TS8111, TS6110 i TS6100.

TCL Electronics, jeden z największych producentów telewizorów na świecie i czołowy dostawca elektroniki użytkowej, informuje o dostępności w Polsce nowych soundbarów serii TS8111, TS6110 i TS6100 i. Jest to kolejny krok firmy TCL w dążeniu do uzyskania w soundbarach jeszcze lepszych doznań dźwiękowych, szerszej sceny audio oraz bezkompromisowej czystości i dokładności.

Seria TS8111: Wciągające Dolby Atmos zamknięte w soundbarze

Soundbary TCL z serii TS8111 przynoszą do naszych salonów znakomitej jakości dźwięk kinowy, nie zajmując przy tym dużo miejsca. Niesamowitych wrażeń dostarczą nam dwa wbudowane subwoofery oraz system Dolby Atmos 2.1. Głośnik wyposażony jest w starannie dobrane połączenie ustawionych pod kątem przetworników i reflektorów akustycznych oraz innych technologii, które pozwalają użytkownikom zanurzyć się w ich ulubionych treściach. Dzięki wbudowanemu  podwójnemu głośnikowi niskotonowemu soundbar TS8111 zapewnia również doskonały bas.

Maksymalna moc audio

Kiedy użytkownicy chcą być otoczeni dźwiękiem, moc ma znaczenie. Użytkownicy mogą poczuć eksplozję, usłyszeć ryk lecącego helikoptera i całym sobą wtopić się w sceny walki. Jest ona również ważna dla odwzorowania dynamiki w muzyce, pozwala na oddanie jej chwilowej intensywności.

Dolby Atmos: wciągający, żywy dźwięk, który cię otacza tworząc kopułę 3D

Uwolnione z poszczególnych kanałów dźwięki są precyzyjnie rozlokowane w pomieszczeniu i mogą poruszać się wokół słuchacza. Użytkownik może je usłyszeć zarówno nad głową, jak i tuż przy nogach i tym samym zanurzyć się w każdej emitowanej historii lub piosence. Niezależnie od tego, czy jest to intymny dialog, czy też złożony pejzaż dźwiękowy, każdy niuans brzmieniowy ożywa pełnią szczegółów i głębi oraz gwarantuje, że słuchaczom nie umknie żaden dźwięk.

Wbudowane subwoofery: wspaniały bas, który nie zajmuje miejsca

Wbudowany w serię TS8111 subwoofer zapewnia doskonały bas, jednocześnie oszczędzając miejsce. Sprawia to, że soundbar idealnie nadaje się do mniejszych pomieszczeń lub minimalistycznego wnętrza. Dzięki dedykowanym komponentom i przydzielonej przestrzeni akustycznej, konsumenci będą zaskoczeni doskonałym brzmieniem basów.

Bezprzewodowa muzyka: transmisja strumieniowa przez Bluetooth

Dzięki wsparciu dla łączności bezprzewodowej Bluetooth niezwykle łatwo przekształcić soundbar w potężny system muzyczny. Użytkownicy mogą sprawić, że ich muzyka wypełni dowolne pomieszczenie i będą mogli dzielić się nią z przyjaciółmi lub rodziną.

Soundbar z serii TS8111 będzie dostępny w Polsce w VI kwartale 2020 roku.

Cena – 899 PLN.

Seria TS6110: Kinowy dźwięk z telewizora

Dzięki soundbarowi TCL z serii TS 6110 – 2.1-kanałowemu systemowi kina domowego z HDMI i bezprzewodowym subwooferem, użytkownicy mogą z łatwością zamienić swój telewizor w kinowy ekran. Dzięki temu, że soundbar jest wyposażony w wejście HDMI-ARC z obsługą HDMI-CEC, konsumenci potrzebują tylko jednego kabla do podłączenia go z telewizorem. Soundbar włącza się (i wyłącza) automatycznie tuż uruchomieniu telewizora, a jego głośność można regulować za pomocą pilota telewizora*. Dzięki specjalnie opracowanym głośnikom szerokopasmowym, precyzyjnie zaprojektowanej obudowie i mocnemu subwooferowi bezprzewodowemu, soundbar z serii TS6110 przenosi do salonu kinowy dźwięk z charakterystycznymi głębokimi basami włącznie. Użytkownicy mogą ustawić soundbar pod telewizorem lub powiesić go na ścianie i zawsze cieszyć się lepszym dźwiękiem od razu po włączeniu telewizora. Dzięki maksymalnej mocy audio, użytkownicy będą mogli zanurzyć się w dźwięku, który pozwoli na oddanie intensywności wrażeń.

Soundbar z serii TS6110 będzie dostępny w Polsce w VI kwartale 2020 roku.

Cena –  699 PLN.

*Telewizor musi obsługiwać połączenia HDMI-ARC i HDMI-CEC, znane również pod nazwami handlowymi takimi jak: T-Link, Anynet+, SimpLink, BRAVIA Link, EasyLink lub VIERA Link.

Dolby Audio: ugruntowany standard dźwięku przestrzennego dla kina domowego

Dolby Audio oferuje wszechstronne doświadczenie przestrzennego dźwięku w salonie. Jest to najczęściej stosowany standard kina domowego, który zawsze zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe.

Bezprzewodowy subwoofer: bas drżący w posadach

Pełnię doznań podczas oglądania filmów zapewniają dźwięki eksplozji rozbijających ziemię lub ryczących silników podczas pościgu samochodowego – bez basu byłoby to niemożliwe. Bezprzewodowy subwoofer z serii TS6110 zapewnia nie tylko zdolny zatrząść podłogą bas, ale też wygodę montażu. Można go łatwo umieścić w dowolnym rogu pomieszczenia bez konieczności podłączania żadnych przewodów do soundbara.

Podobnie jak w przypadku serii TS 6100, soundbar TCL z serii TS 6110 wyposażony jest w HDMI-ARC, funkcje bezprzewodowego strumieniowania muzyki i możliwość montażu na ścianie.

Seria TS6100: prosty sposób na lepszy dźwięk z telewizora

W serii TCL TS6100 znajduje się soundbar działający w systemie kina domowego 2.0. Prosty w obsłudze zestaw głośników, wyposażony w gniazdo HDMI, pozwala cieszyć się znacznie lepszym dźwiękiem płynącym z telewizora.

Dzięki temu, że soundbar ma wejście HDMI-ARC z obsługą HDMI-CEC, użytkownicy potrzebują tylko jednego kabla do podłączenia go z telewizorem. TCL TS6100 włącza się (i wyłącza) automatycznie tuż po uruchomieniu telewizora, a jego głośność można regulować za pomocą pilota telewizora*. Soundbar serii TCL TS6100 został wyposażony w specjalnie zaprojektowane głośniki szerokopasmowe i obudowę, dzięki której dźwięk wychodzący z pojedynczego zestawu głośnikowego jest w stanie wypełnić całe pomieszczenie. Można go umieścić pod telewizorem lub powiesić na ścianie i zawsze cieszyć się lepszym dźwiękiem, już bezpośrednio po włączeniu telewizora. Dzięki maksymalnej mocy audio, użytkownicy będą mogli zanurzyć się w dźwięku, który pozwoli na oddanie intensywności wrażeń. A wsparcie dla łączności bezprzewodowej Bluetooth niezwykle łatwo przekształci soundbar w potężny system muzyczny.

*Telewizor musi obsługiwać połączenia HDMI-ARC i HDMI-CEC, znane również pod nazwami handlowymi, takimi jak: T-Link, Anynet+, SimpLink, BRAVIA Link, EasyLink lub VIERA Link.

Dolby Audio: ugruntowany standard dźwięku przestrzennego dla kina domowego

Dolby Audio oferuje wszechstronne doświadczenie przestrzennego dźwięku w salonie. Jest to najczęściej stosowany standard kina domowego, który zawsze zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe.

HDMI z ARC

HDMI z Audio Return Channel (ARC) sprawia, że do połączenia soundbara z telewizorem i obsługi prawie wszystkich dostępnych formatów dźwięku wystarczy jeden kabel. Dzięki temu standardowi podłączenie i korzystanie z TCL TS6100 jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Możliwość montażu ściennego: minimalistyczna i czysta instalacja

Dołączone do zestawu uchwyty ścienne pozwalają na stabilny i bezpieczny montaż soundbara na ścianie. To rozwiązanie umożliwia niezwykle elegancką, czystą instalację urządzenia w każdym pomieszczeniu.

Soundbar z serii TS6100 będzie dostępny w Polsce w VI kwartale 2020 roku.

Cena – 399 PLN.

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj