ADL W POLSCE

ADL W POLSCE
Już niebawem w Polsce dostępne będą produkty ADL (Alpha Design Labs) - marki stworzonej przez słynną japońską audiofilską firmę Furutech. Szczegóły w informacji firmy MIP, która będzie ich dystrybutorem

Japoński producent rozszerza obecnie swój zasięg produktów o nową linię entry-level – ADL (Alpha Design Labs). We współpracy z firmą MIP jeszcze w październiku produkty ADL znajdą się w sprzedaży, a podczas najbliższych targów Audioshow 2014, które odbędą się na początku listopada, będzie można się im bliżej przyjrzeć.

ADL jest zwieńczeniem prac marki Furutech nad technologią Pure Transmission, która wykorzystuje starannie zaprojektowane układy i nowoczesne rozwiązania konstruktorskie. Urządzenia i przewody serii ADL są tworzone z zachowaniem tych samych wytycznych, którymi kierował się Furutech – kompletna eliminacja rezonansów oraz najwyższa jakość wykonania.


Technologia Pure Transmission jest wieloetapowym, wysoko wyspecjalizowanym procesem, którego wynikiem jest niewiarygodnie niski poziom szumów, otwarte napowietrzone brzmienie o wypełnionym i dynamicznym charakterze. Efekty soniczne technologii Pure Transmission są tym bardziej odczuwalne, im więcej elementów naszego systemu audio na niej bazuje.

Furutech kładzie nacisk na każdy podzespół w torze zasilania AC, oferując tym samym znakomitą filtrację i jakość zasilania. Przekłada się to na rozdzielczość i czystość brzmienia, a także lepszą reprodukcję szczegółów w nagraniach. Miłośnicy Furutech docenili tę markę za głębię oraz rozdzielczość zwłaszcza na końcach częstotliwości akustycznej. Delikatność i swoista intymność obecna w szkole grania ADL z pewnością utkwi w sercach nie jednego z Was!


W ofercie ADL by Furutech znajdziemy wzmacniacze, przetworniki cyfrowo analogowe oraz przedwzmacniacze.

Doskonałym przykładem są modele ADL X1 lub A1 – przetworniki cyfrowo analogowe ze wzmacniaczem słuchawkowym. To sprzęt przenośny umożliwiający cieszenie się doskonałą muzyką wszędzie tam gdzie jesteście. W warunkach domowych niezastąpiony jest ADL GT40 ALFA, wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy z funkcją wzmacniacza słuchawkowego i przedwzmacniacza gramofonowego MM i MC umożliwiający rejestrowanie sygnału analogowego.


Furutech to również czołowy producent przeróżnego okablowania. Pod marką ADL znajdziemy to, co niezbędne począwszy od typowych konektorów RCA, okablowania do urządzeń przenośnych przez wysokiej klasy kable USB i HDMI oraz kable słuchawkowe do najlepszych na świecie produkowanych słuchawek.

Ukoronowaniem wysiłków producentów audio jest ten ostatni komponent, z którym mamy bezpośredni kontakt czyli słuchawki. W wykonaniu ADL by Furutech dopracowany w najdrobniejszych szczegółach tak, aby zadowolić najbardziej wybrednych melomanów i audiofilów – ADL H118 oraz ADL H128! Produkt niepowtarzalny o niebanalnym wyglądzie i możliwościach brzmieniowych zarezerwowanych dla najlepszych na rynku.


Podczas targów Audioshow będą miały premierę najnowsze modele producenta: Wzmacniacze/Przedwzmacniacze słuchawkowe USB-DAC ADL GT40 alpha oraz ADL Stratos, a także słuchawki ADL H128.

Kategorie: NOWOŚCI
Tags: ADL, Furutech

Skomentuj