ADVANCE ACOUSTIC AIR 50

ADVANCE ACOUSTIC AIR 50
Aktywne, bezprzewodowe, niedrogie

Advance Acoustic AIR 50 to następny model aktywnych głośników z serii AIR. Zastosowano tu taki sam wzmacniacz i takie same głośniki jak w znanych już większych, podstawkowych kolumnach AIR 70 a różnica polega przede wszystkim na mniejszej obudowie, której wysokość wynosi zaledwie 31cm. Dwa otwory bass reflexu znalazły się teraz na przedniej ściance obudowy, co znacznie zwiększyło elastyczność przy ustawianiu kolumienek.

Podstawową funkcją odróżniającą AIR 50 od standardowych głośników jest odbiornik AirBlue z najnowszą wersją kodeka Bluetooth apt-X. AirBlue umożliwia bardzo szybką, bezprzewodową komunikację z wszystkimi smartfonami, iPodami, iPhonami, tabletami czy komputerami PC i MAC, korzystającymi z technologii Bluetooth, zarówno z apt-X jak i bez. Sprawia to, że dobre, bezstratne pliki wysokiej jakości, odtwarzane są z jakością porównywalną do dobrze nagranej płyty CD.

Odtwarzanie plików MP3 odbywa się z prędkością przesyłu do 350 Kbit/sec. Pliki w tym wypadku nie są dekodowane i nie podlegają dodatkowej degradacji. Oprócz „zdolności” bezprzewodowej komunikacji, kolumny Advance Acoustic AIR 50 posiadają tradycyjne wejście AUX (RCA), do którego można podłączyć klasyczny odtwarzacz CD lub dowolne analogowe źródło dźwięku. Do dyspozycji mamy także gniazdo mini jack do podłączenia słuchawek oraz niezależną regulację wzmocnienia.

Głośniki są dostępne w kolorze czarnym i białym.

Podstawowe dane techniczne: • Wzmacniacz 2x50W • Głośniki niskotonowe: 13cm • Głośniki wysokotonowe: 2,5cm • Obudowa bass refleks wentylowana z przodu • Wymiary (wys x szer x głęb) 31x 28×28 cm • Waga (komplet) 12kg. • Cena: 1390 złotych za komplet

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj