ADVANCE ACOUSTIC AIR 70

ADVANCE ACOUSTIC AIR 70
Niedrogie, aktywne kolumny dla amatorów wygody. Szczegóły - w informacji poniżej. Dystrybutorem sprzętu w Polsce jest Best Audio

Muzyka w postaci plików magazynowanych na wszelkiego rodzaju przenośnych odtwarzaczach czy komputerach odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu. Na ulicy, w biegu wystarczają małe słuchawki, ale w domu nieocenione stają się dobre kolumny głośnikowe, które przy okazji pozwalają cieszyć się muzyką nie tylko jednej osobie.
Advance Acoustic AIR 70 to nowa generacja aktywnych, bezprzewodowych kolumn głośnikowych, przystosowanych do współpracy z większością przenośnych i stacjonarnych źródeł audio. Bezkompromisowa jakość dźwięku i kompatybilność z prawie wszystkimi dostępnymi obecnie odtwarzaczami to najważniejsze cechy, jakie konstruktorzy Advance Acoustic zaplanowali dla tych głośników.
Advance Acoustic AIR 70 to dwudrożne monitory z 13cm głośnikiem niskotonowym i 25mm kopułką wysokotonową. Kolumny wyposażone są w wzmacniacz o mocy 2x50W i odbiornik AirBlue z najnowszą wersją kodeka Bluetooth apt-X. AirBlue umożliwia bardzo szybką bezprzewodową komunikację z wszystkimi smartfonami, iPodami, iPhonami, tabletami czy komputerami PC i MAC korzystającymi z technologii Bluetooth zarówno z apt-X jak i bez. Oprócz bezstratnych plików wysokiej jakości można również odtwarzać pliki MP3 (z prędkością przesyłu do 350 Kbit/sec), które w tym wypadku nie są dekodowane i nie podlegają dodatkowej degradacji. Jeśli dodamy zakres dynamiki 92dB, z rozdzielczością 16 bit, otrzymamy rezultat w postaci czystego, dynamicznego brzmienia z dużym zakresem detali i wszelkich muzycznych niuansów.
Kolumny głośnikowe Advance Acoustic AIR 70 posiadają niezależną regulację wzmocnienia oraz wejście słuchawkowe mini jack. Zwolennicy tradycyjnej płyty CD mają do dyspozycji dodatkowe wejście AUX z gniazdami RCA, do których można podłączyć klasyczny odtwarzacz CD lub dowolne analogowe źródło dźwięku.
Cena: 1690 złotych/paraKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj