AI RADIO

AI RADIO

Codziennie patrolując internet wzdłuż i wszerz, wgłąb i nazad, wte i wewte, tam i siam znajdujemy rzeczy, od których nasze rozruszniki wpadają w trzepot. Jedną z nich AI Radio – internetowa stacja muzyczna, która nadaje soundtracki do gier komputerowych w bezstratnym formacie FLAC

Przemysł gier komputerowych już dawno pod względem obrotów prześcignął Hollywood, nic dziwnego więc, że nie brakuje tam pieniędzy na muzyczne superprodukcje – również z wielkimi chórami i mahlerowskimi składami orkiestrowymi – które umilają graczom czas podczas zabijania, desantowania czy zwykłej tortury wodnej. Stacja emituje ścieżki w formacie FLAC, a więc w formacie bezstratnym i jest to spora wartość w świecie, gdzie standardem jest MP3. Nie mylić z pistoletem maszynowym MP7. Z natury takiej konwencji wynika oczywiście grupa docelowa, która na pewno mieści się w przedziale wiekowym lepszym niż przedział audiofilski, lokujący się za granicą 40+. Polecamy więc AI Radio audiofilom, którzy sztukę słuchania harmonijnie łączą ze sztuką szlachtowania. Mamy nadzieję, że kiedyś wyrośniecie ze swoich tytanowych pancerzyków i przekonacie się, że w niektórych klasycznych operach jest więcej krwi niż w waszych ulubionych grach komputerowych.

airadio.logo

Aby posłuchać AI Radio w najwyższej jakości, wbijcie do Foobara albo VLC na kompie z DAC USB adres http://ai-radio.org/44.flac. Samo radio mieści się pod ai-radio.org.

Kategorie: MUZYKA, NOWOŚCI

Skomentuj