AK 240 BLUE NOTE 75

AK 240 BLUE NOTE 75
Polski dystrybutor ujawnił, ile będzie kosztować specjalny jubileuszowy zestaw składający się odtwarzacza Astell & Kern AK 240 oraz 75 płyt Blue Note w jakości HRA

Astell & Kern producent przenośnych odtwarzaczy audio hi-res, oferujących studyjną jakość dźwięku, wraz z wytwórnią Blue Note Records, słynącą w świecie jazzu i bluesa, ogłosili partnerstwo.
Z okazji 75-lecia Blue Note Records na rynek wypuszczono limitowany pakiet 1000 sztuk – najlepszych nagrań w nowej jakości 24bit wraz z odtwarzaczem hi-res Astell&kern AK240, również w specjalnej edycji.

Pakiet zawiera 75 najsłynniejszych płyt z historii Blue Note zremasteringowanych z analogu do plików 192kHz w 24-bitowej rozdzielczości. Znajdziemy tam m.in. takich wykonawców jak Thelonious Monk, Don Cherry, Art Blakey, Herbie Hancock plus kilkadziesiąt innych, jak również kilka do tej pory nie wydanych płyt. Wszystko w specjalnej ozdobnej wieży, która może przybrać dowolny kształt, aby ładnie wyeksponować nową kolekcję, w tej chwili niemożliwą do kupienia oddzielnie w tej jakości audio.

Szczególną uwagę przyciąga fakt, że wraz z kolekcją otrzymujemy gadżet w postaci odtwarzacza najwyższej jakości audio – Astell&Kern AK240, również w limitowanej odsłonie, przygotowanego specjalnie dla Blue Note na jej 75-lecie. Zestaw ma więc niewątpliwie kolekcjonerski charakter.

”Katalog Blue Note Records Jazz to doskonała wizytówka High Resolution Audio” – powiedział Henry Park, CEO iRiver, firmy, która jest właścicielem Astell & Kern.

Cena: 30 000 zł. Tyle będzie kosztować zestaw Astell & Kern Blue Note 75, pakiet, który nie tylko dostarczy muzykę, ale system potrafiący ją odtworzyć w niedostępnej do tej pory jakości. Dla prawdziwych koneserów to znakomity zestaw i nie lada gratka z samego jego posiadania.

Dystrybutor: MIP


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj