AKG 545

AKG 545
Słuchawki z największymi montowanymi przez Austriaków przetwornikami

Grają w nich niemal identyczne jak w AKG 550 50-milimetrowe przetworniki – największe montowane przez Austriaków w słuchawkach. Budują one w paśmie 10Hz – 25kHz przestrzenne, studyjne brzmienie, którym zwraca uwagę poprzednik, lecz z nieznacznie pogłębionymi basami. Nausznice wykonane są z miękkiej skóry, a system składania 2D Axis pozwala umieścić je w stosunkowo niewielkim etui.

W komplecie dwa przewody – na pierwszym uniwersalny pilot z mikrofonem i jednym przyciskiem, a na drugim trójprzyciskowy pilot MFI z mikrofonem, kompatybilny z urządzeniami Apple. Oba nie tylko umożliwiają odbieranie telefonów bez zdejmowania słuchawek, ale także pozwalają korzystać z iPoda, iPhone’a, iPada, odbiorników stereo oraz urządzeń z Androidem, Windows, Blackberry i MP3. Adapter 6,3 mm na 3,5-milimetrowy minijack dopełnia wachlarza możliwych połączeń.

Model K545 pojawia się równocześnie w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, oraz czarnej z tylnymi dekielkami ze szczotkowanego aluminium w kolorze turkusowym i pomarańczowym.

AKG K545, cena 999 zł

Podstawowe parametry:

Przetwornik 50 mm

Pasmo przenoszenia: 10 Hz – 25 kHz

Czułość: 97 dB SPL@1mW/1kHz

Impedancja na wejściu: 32 Ω

Maksymalna moc wejściowa: 50 mW

Waga (bez kabli): 281,5 gKategorie: NOWOŚCI
Tags: AKG, Słuchawki

Skomentuj