AKG N20

AKG N20
Wysokiej klasy słuchawki douszne z uniwersalnym pilotem. Szczegóły w informacji prasowej

Prawdziwa i niedościgniona jakość dźwięku AKG w pięknym, dopracowanym i uniwersalnym pakiecie. Zachwycający wygląd i oszałamiający dźwięk słuchawek dokanałowych AKG N20 sprawiają, że produkt ten łączy niedoścignioną wydajność z nieograniczoną funkcjonalnością. Słuchawki AKG N20 mogą szczycić się doskonałą jakością dźwięku, uniwersalnym pilotem z mikrofonem z trzema przyciskami i tym, że wyznaczają nowy punkt odniesienia w produkcji słuchawek dokanałowych.

Wymagający melomani z pewnością docenią materiały klasy premium, materiałowy przewód, który nie plącze się oraz półzamknięty design tylnej części słuchawek, dla doskonałej akustyki i lepszego odwzorowania basów. Jako eleganckie wcielenie nieskazitelnego dźwięku słuchawki N20 sprzedawane są z pakietem akcesoriów, w skład którego wchodzą: adapter do samolotu, narzędzia do czyszczenia oraz woreczek do transportu. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej.

Wspomniany uniwersalny pilot z mikrofon z trzema przyciskami to gwarancja kompatybilności z popularnymi smartfonami, telefonami i tabletami z systemami Android i iOS. Funkcjonalność ta może różnić się w zależności od telefonu, tabletu lub aplikacji. Pozwala na sterowanie telefonem, odtwarzaniem i głośnością. W prosty sposób przełącza też kompatybilność z systemami Android i iOS.

Pełny pakiet akcesoriów o wysokiej jakości to niesamowite wrażenia dźwiękowe, które zostają spotęgowane poprzez zastosowanie aluminium, miękkich silikonów i wytrzymałych materiałów. AKG to światowej klasy sygnatura akustyczna z ciepłym basem, która wyniesie muzyczne doznania na zupełnie nowy poziom.

Zawartość zestawu:

Słuchawki douszne AKG N20

Kabel z materiału, który zapobiega plątaniu się przewodu

Adapter do samolotu

Narzędzie do czyszczenia

Ochronne etui

3 pary końcówek dousznych (S, M, L)

Specyfikacja:

Czułość: 110dB SPL/V @1kHz

Impedancja: 38 omów

Pasmo przenoszenia: 20-20kHz

Maks. moc wejścia: 10 mW

Waga: 18 g

Długość kabla: 1,2 m

Złącza: wtyczka typu jack 3,5 mm

Cena: 529 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj