AKG N40

AKG N40
Referencja dokanałowa za 1799 złotych.

AKG N40 to referencyjne słuchawki dokanałowe z pałąkiem za ucho wykonane z najwyższej jakości materiałów. Hybrydowa konstrukcja wykorzystuje przetworniki dynamiczne oraz armaturowe. Została zaprojektowana z myślą o przenośnych odtwarzaczach hig-res.

Brzmienie słuchawek zostało mocno ulepszone dzięki opatentowanej przez AKG technologii filtrów dźwiękowych. W zestawie znajdują się aż trzy takie filtry, które umożliwiają personalizację brzmienia oraz dostosowanie go do gustu użytkownika. Opcje personalizacji obejmują wzmocnienie basu, tonów średnich lub wysokich.

W budowie AKG N40 zastosowano najwyższej jakości materiały, w tym stal nierdzewną oraz miękkie wkładki. Pałąk za ucho gwarantuje maksimum wygody. Ważną funkcjonalnością jest możliwość wymiany przewodu i wyboru pomiędzy dwoma kablami znajdującymi się w zestawie – prostym bez sterowania lub z wbudowanym uniwersalnym sterowaniem, przełączanym pomiędzy kompatybilnością MFI (Apple) lub Android.

„AKG N40 to legendarne brzmienie AKG i wyrafinowany design, a także opatentowana technologia umożliwiającą personalizację odsłuchu – mówi Michael Mauser, prezes Lifestyle Audio Division w koncernie HARMAN, który jest właścicielem marki AKG. – Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować użytkownikom przenośnych urządzeń to samo brzmienie, które słyszane jest w studiach nagraniowych”.

Zawartość zestawu

3 x filtry dźwiękowe
4 pary nakładek w rozmiarach: XS, S, M, L
Adapter samolotowy
Narzędzia do czyszczenia
Przewód prosty bez wbudowanego pilota/mikrofonu
Przewód uniwersalny z wbudowanym pilotem/mikrofonem
Ochronne etui

Specyfikacja

Impedancja: 20 omów
Czułość: 115dB SPL/V @1 kHz
Pasmo przenoszenia: 10-40 kHz
Maksymalna moc wejścia: 10 mW
Waga: 22 g
Cena: 1799 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj