AKG N60NC

AKG N60NC
Najnowsza propozycja AKG to słuchawki przystosowane do warunków podróży – najwyższej klasy model AKG N60NC tłumiący zakłócenia z zewnątrz

Wyposażono je w najlepszą w swojej klasie technologię aktywnego tłumienia zakłóceń z zewnątrz. Przez 30 godzin działania akumulatora bez przerwy możesz cieszyć się doskonałym brzmieniem. Jeśli marzysz o zatopieniu się w strumieniu muzyki na dłuższy czas, słuchawki N60NC będą służyć nawet po wyczerpaniu się baterii – w trybie pasywnym. Wysoką klasę tego modelu podkreślają aluminium, skóra i pianka zachowująca dostosowany kształt. Słuchawki wyposażono w wyjątkowy mechanizm składania 3D-Axis, bogaty zestaw akcesoriów do podróży, przewód z uniwersalnym 1-przyciskowym mikrofonem/pilotem zdalnego sterowania oraz kabel USB do ładowania.

Bogaty zestaw akcesoriów do podróży obejmuje mechanizm składania 3D-Axis oraz futerał. Zaprojektowano je z myślą o komfortowym przenoszeniu i przechowywaniu w podróży. Dzięki baterii zapewniającej 30 godzin pracy i wygodnemu kablowi USB do ładowania, słuchawki N60NC sprawdzają się w każdej sytuacji.

Wyraźnym dowodem jakości tych słuchawek są nagrody, którymi zostały wyróżnione. Są wśród nich między innymi nagroda Grammy za niezwykłej jakości dźwięk oraz EISA 2015-2016 w kategorii Europejskie Słuchawki Przenośne 2015–2016. W uzasadnieniu do nagrody EISA 2015-2016 przeczytać możemy: „Najnowsze słuchawki AKG dodane do serii Flight imponują kombinacją doskonałego dźwięku i najlepszego systemu aktywnej redukcji szumów. Minęły czasy, gdy zakłócenia z zewnątrz przenikały i przeszkadzały w słuchaniu muzyki. Naładowana bateria N60NC wystarczy na 30 godzin pracy systemu, a jeżeli chcemy słuchać dłużej, możemy wciąż używać słuchawek w trybie pasywnym. N60NC grają świetnie, doskonale wyglądają i są bardzo wygodne. Elementy konstrukcyjne z aluminium, poduszki z pianki z pamięcią kształtu, skórzane dodatki – to wszystko świadczy o ich klasie.”

Zawartość zestawu:

1 para słuchawek N60 firmy AKG

1 futerał transportowy

Adapter do samolotu

Kabel USB do ładowania akumulatora

Odłączany przewód 3,5 mm z uniwersalnym mikrofonem/pilotem

zdalnego sterowania

Cena: 999 zł

Specyfikacja:

Pasmo przenoszenia: 10 Hz – 22 kHz

Impedancja: 32 omy

Maks. moc wyjścia: 30 mW

Efektywność: 123 dB SPL/V przy 1 kHz

Masa: 150 g

Długość przewodu: 1,2 m

Złącze: gniazdo stereo 3,5 mm typu mini-jack


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj