AKG Y

AKG Y
W Berlinie odbywa się dzisiaj premiera słuchawek nowej serii AKG Y. Jej projektantem jest Polak Rafał Czaniecki

Nowa linia słuchawek, którą proponuje AKG, łączy w sobie doskonałą jakość brzmienia, potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem tej firmy, ekspresyjny styl i niebywałą funkcjonalność. Zdobywające nagrody i wyróżniane na ceremoniach Grammy® za jakość dźwięku, modne i lekkie słuchawki AKG, zostały opracowane z myślą o młodych, wymagających odbiorcach. Nowa odsłona logo jest dynamiczna i doskonale komponuje się z różnorodnością kolorystyczną modeli AKG Y40, AKG Y45BT oraz AKG Y55.


Firma AKG od lat inspiruje artystów jakością dźwięku znaną z wierności i dokładności. Proponowana linia AKG Y to lekkie słuchawki nauszne o wyrazistym stylu i bezbłędnych basach. Są idealnie dostosowane do życia w biegu. Zapewniają czyste i prawdziwie inspirujące brzmienie, które uwalnia kreatywność. Doskonale sprawdzają się w podróży. Trwałe, precyzyjne, wygodne, lekkie, elastyczne, kompaktowe – tak można opisać AKG Y. Zamknięte muszle izolują dźwięki otoczenia pozwalając na pełny relaks i skupienie na muzyce. Odłączany przewód o długości 1,2 m oraz mechanizm składania 3D-Axis i miękki futerał zapewniają łatwość transportu i przechowywania słuchawek, które stworzono z myślą o użytkowaniu ich w warunkach zewnętrznych.


Jest wiele dobrych słuchawek, ale niewiele posiada rekomendacje jakości dźwięku AKG, szczycącego się 65-letnim doświadczeniem. To dźwięk doceniany przez muzyków na całym świecie – niebanalny i charakterystyczny.


Na szczególną uwagę zasługuje model AKG Y45BT. Skrywa on w sobie całkiem nową koncepcję – w inteligentnej konstrukcji łączy niezrównaną jakość dźwięku z funkcjonalnością i komfortem użytkowania. To większa wygoda i nowe możliwości komunikacji za sprawą bezprzewodowej technologii Bluetooth®. Elementy sterowania głośnością i mikrofonem oraz pilot zamocowano przy muszlach. Model wyposażono też w port USB do ładowania akumulatora oraz mechanizm składania słuchawek 3D-Axis i miękki pokrowiec, które zapewniają bezpieczny transport. Jeśli chodzi o odtwarzaną muzykę, wymagamy najwyższej jakości. To pokazuje, kim naprawdę jesteśmy. Decydując się na AKG Y45BT wybieramy słuchawki nauszne, zamknięte w zgrabnej konstrukcji, oferujące wysoką jakość dźwięku, swobodę i funkcjonalność dzięki technologii bezprzewodowej Bluetooth®. Korzystając z akumulatora można bezprzewodowo słuchać muzyki nawet przez 8 godzin.


Wszystkie trzy modele z serii AKG Y (AKG Y40, AKG Y45BT, AKG Y55) to propozycja doskonałego brzmienia połączona z nowym designem wprowadzającym intensywne, nasycone kolory. Radość, optymizm i otwartość na nowe idee to dodatkowe elementy, które towarzyszą tej unikatowej serii słuchawek.


AKG Y40 – składane słuchawki nauszne typu mini z uniwersalnym mikrofonem/pilotem zdalnego sterowania oraz przetwornikami 40 mm. To wysokiej klasy dźwięk w stylowych słuchawkach zapewniających prawdziwą funkcjonalność mobilną oraz wysoki komfort przenoszenia.

Zawartość zestawu:

1 para słuchawek nausznych AKG Y40

Odłączany przewód audio z uniwersalnym trzyprzyciskowym pilotem zdalnego sterowania i mikrofonem

Miękki pokrowiec podróżny

Specyfikacja

Rodzaj i konstrukcja: słuchawki nauszne

System: dynamiczny

Kolory: czarny z niebieskimi akcentami, czarny z żółtymi akcentami, czarny antracytowy

Zakres częstotliwości: 16 Hz do 22 kHz

Efektywność: 120 dB SPL/V

Impedancja wejścia: 32 omy

Maks. moc wejścia: 100 mW

Masa netto (bez przewodu): 133 g

Przewód: 3-przyciskowy pilot zdalnego sterowania, odłączany przewód 1,2 m

Główne złącze: wtyczka typu jack 3,5 mm


AKG Y45BT – znakomity dźwięk, innowacyjna konstrukcja i ekstremalna mobilność. Zapewniają swobodę korzystania z muzyki, niczym nieskrępowany komfort poruszania się oraz małą wagę urządzenia i technologię bezprzewodową. Elementy sterowania głośnością i mikrofonem oraz pilot zamocowano przy muszlach wyposażonych w przetworniki o średnicy 40 mm.

Zawartość zestawu:

1 para nausznych słuchawek AKG Y45BT z technologią Bluetooth®

Odłączany kabel audio

Kabel USB do ładowania akumulatora

Miękki pokrowiec podróżny

Specyfikacja:

Rodzaj i konstrukcja: słuchawki nauszne z technologią Bluetooth®.

System: dynamiczny

Kolory: czarny z szarymi akcentami, biały z beżowymi akcentami

Rodzaj łącza Bluetooth®: AAC i aptx

Zakres częstotliwości: 17 Hz do 20 kHz

Efektywność: 120 dB SPL/V

Impedancja wejścia: 32 omy

Maks. moc wejścia: 100 mW

Masa netto (bez przewodu): 149,5 g

Przewód: odłączany kabel 1,2 m

Kabel obejściowy: 1,0 m

Główne złącze: gniazdo typu jack 3,5 mm


AKG Y55 –Słuchawki nauszne oferujące najwyższej jakości dźwięk z wzmocnionym odsłuchem basów. Posiadają uniwersalny, zdalny pilot z mikrofonem, by mieć nieskrępowany dostęp do wszystkich funkcji oraz odczepiany kabel i przejściówkę. Sprytny mechanizm składania 3D-Axis ułatwia transport i przechowywanie. Słuchawki dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych.

Zawartość zestawu:

1 para słuchawek nausznych AKG Y55

1 odłączany kabel z wbudowaną funkcją jednoprzyciskowego sterowania/mikrofonu

Przejściówka

Miękki pokrowiec podróżny

Specyfikacja:

Rodzaj i konstrukcja: słuchawki nauszne typu DJ, zamknięte

System: dynamiczny

Kolory: niebieski, czerwony, czarny, biały

Zakres częstotliwości: 16 Hz do 24 kHz

Efektywność: 115 dB SPL/V

Impedancja wejścia: 32 omy

Masa netto (bez przewodu): 450 g

Przewód: przewód w 99,99% beztlenowy o długości 1,2 m

Główne złącze: pozłacana wtyczka typu jack 3,5 mm


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj