AKG Y50

AKG Y50
Słuchawki zaprojektowane przez Polaka Rafała Czanieckiego. Szczegóły - w informacji prasowej polskiego dystrybutora

Można w pewnym sensie powiedzieć, że wprowadzane właśnie na rynek słuchawki AKG Y50 to szczytowe osiągnięcie serii tego międzynarodowego potentata rynku audio. Wzmocnione basy, dobrze leżąca forma, pilot z wbudowanym mikrofonem i kontrolą głośności to tylko niektóre z atutów tego modelu
AKG Y50 to nowa jakość słuchawek dla ludzi wymagających więcej: więcej jakości, więcej wygody, więcej elastyczności. Ich inspirujący wygląd to połączenie wyrazistego stylu z lekkością i komfortem dopasowania. To ekscytująca podróż w krainę dźwięków z wzmocnionymi basami – luksus, na który możesz sobie pozwolić. Dostępne w cztery wersjach kolorystycznych (czarnej, czerwonej, niebieskiej, żółtej) podkreślają charakterystyczny i wyrazisty wzór oraz markę AKG.

Przetworniki o średnicy 40 milimetrów w zamkniętych nausznicach dostarczają czysty dźwięk przy minimalnych zakłóceniach pochodzących z zewnątrz. Pozwalają tym samym stworzyć intymną sferę, w której istniejesz tylko Ty i Twoja ulubiona muzyka.

Wiele słuchawek może brzmieć doskonale, ale jeśli dźwięk nie idzie w parze z wygodą użytkowania, to nie będziemy po nie często sięgać. Projektanci AKG mają tą świadomość, dlatego też AKG Y50 charakteryzują się lekką acz solidną konstrukcją i doskonale dopasowują się do słuchacza. Zadbał o to Polak – Rafał Czaniecki, który zaprojektował ten model. Wyposażono je w odczepiany kabel o długości 1,2 m z uniwersalnym pilotem/mikrofonem do odbierania telefonów bez użycia rąk. Dzięki temu rozwiązaniu zawsze można być w kontakcie i płynnie przełączać się z trybu słuchania muzyki na rozmowę telefoniczną. Ponadto AKG Y50 wyposażono w mechanizm składania 3D–Axis oraz pokrowiec ułatwiający transport. Można je zatem bezpiecznie zabierać w podróż i w każdej chwili gotowe są do użycia.

Marka AKG jest tym co może wprawiać w dumę, kiedy ma się takie słuchawki na uszach. Najlepsza jakość dźwięku łączy się z wyjątkowym designem. Wybierając te słuchawki dajemy wyraz nie tylko swojej miłości do muzyki, ale także stylu i gustu – wyrażamy siebie.

Zawartość zestawu:

1 para słuchawek nausznych AKG Y50

1 odłączany kabel z wbudowaną funkcją jednoprzyciskowego sterowania/mikrofonu

Adapter 3,5–6,3 mm

Miękki pokrowiec podróżny

Cena: około 450 zł

Specyfikacja:

Rodzaj i konstrukcja: słuchawki nauszne, zamknięte

System: dynamiczny

Kolory: niebieski, żółty, czerwony, czarny

Zakres częstotliwości: 16 Hz do 24 kHz

Efektywność: 115 dB SPL/V

Impedancja wejścia: 32 omy

Maks. moc wejścia: 100 mW

Masa netto (bez przewodu): 190 g

Przewód: przewód w 99,99% beztlenowy o długości 1,2 m

Główne złącze: pozłacana wtyczka typu jack 3,5 mm
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj