AKUSTYCZNIE NA WINYLU

AKUSTYCZNIE NA WINYLU
Płyta „Akustycznie” Lady Pank już na winylu. Gratka dla fanów i kolekcjonerów

Specjalne akustyczne wersje sztandarowych utworów Lady Pank teraz dostępne są już w ekskluzywnym wydaniu winylowym. To absolutna pozycja obowiązkowa na półce każdego fana zespołu.

Po wyjątkowej trasie, jaką zespół zagrał na terenie całego kraju, oraz wydaniu „Akustycznie” na CD, grupa wykonała kolejny ukłon w stronę swoich wiernych słuchaczy. Do ich rąk trafiła właśnie czarna płyta – rarytas dla tych, którzy z Lady Pank związali się na dobre i na złe. Każdy miłośnik zespołu z pewnością doceni eleganckie wydanie. Zachwyceni będą również kolekcjonerzy winylowych płyt, które powróciły w wielkim stylu i aktualnie przeżywają swój renesans.

Na dwóch stronach wydawnictwa znalazły się utwory prezentujące przekrój twórczości Lady Pank. Od tych, które przyniosły grupie największą popularność w latach 80., przez najbardziej pamiętne hity, które do dziś nie straciły swojego blasku, aż po piosenki, którymi zespół jeszcze niedawno podbijał stacje radiowe i listy przebojów. Wszystkie oczywiście w unikatowych aranżacjach na instrumenty akustyczne. – Choć mam temperament rockandrollowca i lubię się wyżyć na koncercie, przyznaję, że dobrze jest czasem zagrać akustycznie – mówi Janusz Panasewicz.

Album promuje klip do utworu „Zawsze tam, gdzie Ty” (do obejrzenia TUTAJ).

Zarówno wersja CD, jak i wersja winylowa albumu „Akustycznie”, ukazały się nakładem Sony Music Poland.

TRACKLISTA

A

1. Wenus, Mars

2. Marchewkowe Pole

3. Sztuka Latania

4. Dobra Konstelacja

B

1. Zostawcie Titanica

2. Stacja Warszawa

3. Zawsze Tam, Gdzie Ty

4. To Jest Tylko Rock And Roll

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj