ALPHASON x SONOS

ALPHASON x SONOS
Nowe specjalne uchwyty instalacyjne i standy do produktów Sonos

Horn Distribution S.A, polski dystrybutor marki Alphason należącej do grupy Armour Home, rozszerza swoją ofertę o najnowsze produkty gamy akcesoriów.

Właściwe usytuowanie posiadanych głośników jest bardzo istotnym elementem poprawnego zestawienia każdego systemu audio czy kina domowego. Zwłaszcza, gdy nie mamy zbyt wiele miejsca na ich rozlokowanie. Idealym rozwiązaniem stają się ścienne uchwyty montażowe lub podstawki pod głośniki Alphason, których estetyka i nowoczesne wzornictwo będzie współgrała z wystrojem i wyposażeniem pomieszczenia odsłuchowego. Niezależnie czy będzie to salon, sypialnia, kuchnia czy nawet taras w ogrodzie. Dzieki kompaktowej i solidnej konstrukcji, Alphason oferuje bezpieczne i stabilne mocowania głośników i urządzeń dodatkowych, oferujących regulację ich położenia zarówno w pionie jak i poziomie, bez żadnych narzędzi niezbędnych do regulacji. Ponadto konstrukcje uchwytów są odporne na wibracje, a jeśli to konieczne również ułatwiają zarządzanie kablami podłączanymi do głośników.

W aktualnej ofercie Horn Distribution proponujemy dedykowane uchwyty i podstawki do urządzęń marki Sonos – soskonale do nich dopasowane funkcjonalnie, kształtem i kolorem. Produkty dostępne są w kolorach czarnym i białym. Poniżej podano ceny referencyjne.

AS5001 (Bracket 5) – uchwyt ścienny do Sonos Play:5 – 299 zł z VAT

AS3001 (Bracket 3) – uchwyt ścienny do Sonos Play:3 – 149 zł z VAT

AS1001 (Bracket 1) – uchwyt ścienny do Sonos Play:1 – 99 zł z VAT

AS3003 (Stand 3) – stand podłogowy do Sonos Play:3 – 299 zł zVAT

AS1003 (Stand 1) – stand podłogowy do Sonos Play:1 – 249 zł z VAT

AS6004 (AMP) – uchwyt ścienny do Sonos Connect:Amp – 149 zł z VAT

AS6003 (Connect) – uchwyt ścienny do Sonos Connect – 129 zł z VAT

AS6002 (Bridge) – uchwyt ścienny do Sonos Bridge – 69 zł z VAT

AS6001 (Sub) – uchwyt ścienny do Sonos Sub – 199 zł z VATKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj