ALPINE STYLE X901-OC3

ALPINE STYLE X901-OC3
Nowy system informacyjno-rozrywkowy Alpine Style przeznaczony wyłącznie dla Skody Octavii 3.

System Alpine Style X901D-OC3 daje właścicielom Octavii 3 dostęp do kompatybilności z najnowszymi formatami mediów, najnowocześniejszej technologii nawigacyjnej i audiofilskiej jakości dźwięku Alpine. Wszystkie elementy systemu są zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do istniejących miejsc montażowych oraz integrowały się w pełni z systemami elektronicznymi pojazdu.

Jednym z najbardziej imponujących cech systemu jest jego 9-calowy (22,9 cm) ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości. Jest to obecnie największy ekran na desce rozdzielczej Octavii 3 – dwa razy większy porównując do standardowego 6,5-calowego wyświetlacza radia Skoda Bolero.

System ten wykorzystuje najnowsze technologie wideo zapewniające doskonałą przejrzystość obrazu, wysoki kontrast i rozdzielczość, dzięki czemu mapy nawigacyjne wyświetlają bogactwo najdrobniejszych szczegółów, natomiast odtwarzanie filmów i klipów wideo oferuje najwyższej klasy doznania z ich oglądania. Wyposażony również w ekran dotykowy, nowy Alpine Style umożliwia pełną kontrolę za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu użytkownika, dostępnego w języku polskim.

System Alpine Style jest w pełni kompatybilny z przyciskami sterowania na kierownicy Octavii, umożliwiając kierowcy zachowanie pełnej kontroli nad najważniejszymi funkcjami. Jest również połączony z wyświetlaczem fabrycznym pomiędzy zegarami i może nawet wyświetlać nawigację jak oryginalny produkt zakręt po zakręcie. Kompatybilność z kamerą cofania i czujnikami parkowania zapewnia bezpieczeństwo parkowania, natomiast połączenie magistrali danych do komputera pokładowego pozwala dostosować wszystkie ustawienia pojazdu za pomocą wyświetlacza Alpine. System pozwala również na korzystanie z oryginalnego gniazda USB / AUX w konsoli środkowej, a nawet pokazuje ustawienia klimatyzacji i ogrzewania na swoim 9-calowym wyświetlaczu.

X901D-OC3 jest w pełni kompatybilny z najnowszymi formatami cyfrowymi, zapewniając dostęp do szerokiego spektrum rozrywki audio i wideo. Użytkownicy mogą podłączyć swoje smartfony, w tym iPhone 6S i Samsung Galaxy S7, aby cieszyć się zawartością przechowywaną w telefonie, mieć dostęp do książki telefonicznej czy ładować telefon. Mogą nawet włączyć Siri na iPhonie i obsługę głosową na smartfonie z Androidem dla maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Wbudowana technologia Bluetooth® umożliwia strumieniowe odtwarzanie muzyki z telefonu, a wbudowany tuner DAB/DAB+/DMB umożliwia cyfrowy odbiór stacji radiowych, z wyjątkową jakością dźwięku bez jakichkolwiek zakłóceń. Ponadto, filmy, teledyski i programy telewizyjne mogą być odtwarzane z wielu różnych źródeł, w tym DVD poprzez opcjonalny odtwarzacz DVD, z pamięci USB, smartfonów z wyjściem HDMI, iPodów lub przenośnych urządzeń wideo (może być wymagany opcjonalny kabel lub adaptery).

Aby jazda była o wiele bardziej przyjemnym doświadczeniem, system zawiera najlepsze oprogramowanie nawigacyjne klasy premium obecnie dostępne na rynku: iGO Primo NextGen. Wirtualna klawiatura ułatwia wprowadzanie adresów docelowych, a także umożliwia wpisywanie kodów pocztowych dla wszystkich krajów europejskich, dzięki czemu wyszukiwanie adresów staje się znacznie szybsze. Dostępnych jest 29 wersji językowych interfejsu użytkownika oraz komunikatów nawigacji głosowej. W skład innych przydatne funkcji nawigacyjnych wchodzą: system informacji o ruchu drogowym TMC wraz z aktualnymi danymi o natężeniu ruchu, mapy 3D, Inteligentna Nawigacja (Smart Route Guidance), obszerna baza danych Punktów Zainteresowania (POI) i map 47 krajów europejskich – które mogą być aktualizowane poprzez Internet wedle kraju i regionu.

System informacyjno-rozrywkowy Alpine Style zapewnia prawdziwie audiofilskie doznania muzyczne w Octavii 3. Wszystkie komponenty spełniają najwyższe standardy Alpine co do jakości dźwięku i obejmują zaawansowane funkcje, takie jak 9-pasmowy korektor parametryczny dla profesjonalnego wyrównywania dźwięku, cyfrową korekcję czasu, cyfrową zwrotnicę i 10 przypisanych ustawień dźwięku. Opcjonalnie dostępny jest odtwarzacz DVD, który doskonale wpasowuje się schowku Octavii 3, a także wiele innych akcesoriów – w tym DAB i kamery cofania.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj