ANALOGY RECORDS

ANALOGY RECORDS
Pierwsza na świecie wytwórnia muzyczna, która wydaje albumy współczesnych artystów na oryginalnych taśmach matkach. Szpule magnetofonowe w linii Premium kosztują po 270 euro, w linii Basic - 90. Firma ma przedstawicielstwo w Polsce. Szczegóły - poniżej 

Analogy Records, nowo powstała wytwórnia muzyczna wydająca albumy na taśmach do magnetofonów szpulowych, jest pierwszą wytwórnią na świecie, która produkuje albumy współczesnych artystów we własnym studiu i wydaje je na ORYGINALNYCH TAŚMACH-MATKACH

Zamiast produkować kopie, Analogy Records dla każdego zamówionego albumu tworzy prawdziwą taśmę-matkę bezpośrednio ze studyjnego systemu nagrań wielokanałowych, eliminując w ten sposób dodatkowy etap produkcji. Żadnych kopii pierwszej generacji, tylko i wyłącznie oryginalne taśmy-matki. Wszystko to, aby zapewnić najwyższej jakości doznania słuchowe.

Analogy Records poszukuje najbardziej interesujących i oryginalnych artystów obejmując szeroki zakres gatunków muzycznych, od jazz’u po muzykę klasyczną, od world music po muzykę współczesną, od folku poprzez country, aż do stylowego pop’u. Produkcja rozpoczęła się od sześciu artystów i dziewięciu fascynujących albumów, obecnie dostępnych w sklepie internetowym wytwórni. Analogy Records bezustannie pracuje nad nowymi projektami z zamiarem wydawania nowego albumu co dwa miesiące, nagrywając w światowej klasy studiu nagraniowym Zerodieci Studio, które współtworzy markę.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie wytwórni: www.analogyrecords.org

Kilka słów od Roberto Vigo, producenta, dyrektora i założyciela Analogy Records:

„Celem wszystkich moich nagrań była zawsze najwyższa jakość, skrupulatność w technikach mikrofonowych, kreatywność w miksowaniu i emocja, którą utwór może wzbudzić w słuchaczu. W czasach, w których słuchanie muzyki staje się coraz „gorsze” z powodu różnych kodeków obniżających jakość, poczułem potrzebę wyprodukowania artystów i albumów dla bardziej wyrafinowanej i wymagającej publiczności, która zwraca uwagę na detale i niuanse. Postanowiłem zrobić to poprzez użycie najlepszego dostępnego nośnika analogowego: taśmy magnetycznej. Przez ostatnie dwa lata pracowaliśmy nad niezliczonymi aspektami tego projektu, nad koncepcją, ekskluzywnością, charakterystycznym wyglądem szpuli, nad ręcznie wykonywanymi pudełkami… Wykonaliśmy testy techniczne, stworzyliśmy wiele prototypów, nawiązaliśmy współpracę zarówno z dużymi firmami jak i z drobnymi rzemieślnikami. Teraz jesteśmy wreszcie gotowi zaoferować wam nową muzykę, w której sztuka i techniki nagrywania łączą, aby stworzyć perfekcyjną harmonię: muzykę zbudowaną z emocji i wyszukanych akustycznych detali, wypełnioną naszą pasją, dbałością o szczegóły i entuzjazmem.”

Kontakt: beata.fiedziukiewicz@analogyrecords.orgKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj