APPLE MUSIC x SAMSUNG TV

APPLE MUSIC x SAMSUNG TV
Apple Music w Samsung Smart TV

Firma Samsung, jako pierwsza, wprowadza aplikację Apple Music do swoich telewizorów. Od wczoraj użytkownicy w ponad 100 krajach będą mogli korzystać z Apple Music bezpośrednio na telewizorach Samsung Smart TV*, a od 2019 roku mogą korzystać także z Apple TV i wsparcia dla AirPlay 2*.

  • Samsung Smart TV to pierwsze telewizory z aplikacją Apple Music.
  • Aplikacja będzie dostępna na telewizorach wyprodukowanych w latach 2018-2020.
  • Apple Music daje dostęp do ponad 60 milionów piosenek bez reklam, tysięcy wyselekcjonowanych playlist, teledysków czy transmisji radiowych na żywo.

amsung Smart TV Apple Music

Samsung konsekwentnie rozszerza ofertę aplikacji dostępnych na telewizorach Smart TV. Rozrywka, która wprawia nas w doby nastrój jest ważna, szczególnie teraz, kiedy dużo czasu spędzamy w domach. Dzięki aplikacji Apple Music, która będzie dostępna w telewizorach Samsung Smart TV QLED i UHD wyprodukowanych w latach 2018 – 2020, subskrybenci mogą skorzystać z dostępu do ponad 60 milionów piosenek bez reklam i najpopularniejszych teledysków. Będą mieli też szansę odkrywać tysiące playlist wyselekcjonowanych przez osoby kreujące muzyczne trendy.

Subskrybenci Apple Music będą mogli skorzystać z codziennych rekomendacji, a także posłuchać programu radiowego Beats 1,  emitującego na żywo utwory artystów, takich jak Frank Ocean, Nicki Minaj, The Weeknd, DJ Khaled i Elton John. Dodatkowo użytkownicy będą mieli możliwość obejrzenia programu „At Home With Apple Music”, podczas którego prezentowane są nowe playlisty tworzone przez dziennikarzy muzycznych, czaty FaceTime z artystami przebywającymi w swoich domach, wyjątkowe wywiady z gwiazdami i wiele innych materiałów, które mają pomóc w tworzeniu poczucia więzi i wspólnoty w obecnym czasie izolacji.

Naszym celem zawsze było dostarczanie użytkownikom najlepszej rozrywki. Teraz jest to dla nas szczególnie ważne, bo spędzając coraz więcej czasu w domu wszyscy potrzebujemy nowości – powiedział Salek Brodsky, Vice President of Strategic Partnerships and Business Development w Samsung Electronics. W ubiegłym roku jako pierwsi zaproponowaliśmy użytkownikom aplikację Apple TV, z kolei dziś rozszerzamy współpracę z Apple oferując dostęp do Apple Music. Dzięki temu możemy zaproponować niezrównane możliwości w zakresie rozrywki szczególnie tym, którzy oczekują dostępu do szerokiej gamy aplikacji na swoich Smart TV.  

Użytkownicy Samsung Smart TV mogą pobrać Apple Music ze sklepu z aplikacjami, zalogować się do swojego konta używając Apple ID albo uruchomić proces subskrypcji bezpośrednio z telewizora. Posiadacze Samsung Smart TV mogą także bezpłatnie testować Apple Music przez 3 miesiące, korzystając z abonamentu indywidualnego, rodzinnego lub studenckiego. Poza bogatym katalogiem Apple Music, używając swojego telewizora Samsung Smart TV, abonenci mają również dostęp do wyjątkowych programów, popularnych koncertów, a także innych ekskluzywnych treści.

* Dostępność może być różna w zależności od regionu i modelu telewizora.

O Apple Music

Apple uwielbia muzykę. Dzięki iPodowi i iTunes Apple zrewolucjonizował muzyczne doznania, oferując tysiące piosenek, w urządzeniu mieszczącym się w kieszeni. Dzisiaj Apple Music przekracza kolejne granice oferując Beats 1, czyli programy radiowe na żywo, ponad 60 milionów utworów, tysiące playlist i codzienne zestawienia przygotowane przez najlepszych ekspertów muzycznych na świecie. Od 2015 roku Apple Music zyskało dziesiątki milionów subskrybentów w 167 krajach. Dzięki streamingowi do iPhone’a, iPada, Apple Watch, Apple TV, Mac, HomePod i CarPlay, Apple Music stało się najbardziej wszechstronnym przeżyciem muzycznym na świecie.

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj