ASTELL&KERN AK120

ASTELL&KERN AK120
Podstawowa charakterystyka nowego przenośnego odtwarzacza AK120 - dual mono, DSD, pamięć do 192 GB i 4 500 zł. W sprzedaży od połowy czerwca

Iriver Astell & Kern AK120 to najnowsza propozycja przenośnego audio koreańskiego producenta zaprezentowana w maju podczas targów HI-END w Monachium. AK120 jest odpowiedzią na zainteresowanie odbiorców, które pojawiło się po premierze modelu AK100.

AK120 jest produktem bardziej zaawansowanym i pretenduje do klasy HI-END. Astell & Kern AK120 wyznacza nową jakość na rynku przenośnych odtwarzaczy. Jest to jedyny dostępny przenośny odtwarzacz dual-mono, z dwoma niezależnymi torami dla prawego oraz lewego kanału, wyposażony w dwa przetworniki cyfrowo-analogowe Wolfson WM8740. W rezultacie dynamika brzmienia jest jeszcze lepsza, a scena szersza. Realizm odtworzonej muzyki stoi na najwyższym możliwym poziomie. AK120 może zastąpić sprzęt stacjonarny, a jednocześnie daje swobodę podróżowania z ulubioną muzyką w najwyższej możliwej jakości.

Unikatowe rozwiązania zapewniają niespotykane dotąd wrażenia, zarówno pod względem brzmienia, wizualnego efektu, jak i funkcjonalności użytkowania. Doskonale wykonany korpus ze szczotkowanego aluminium zachwyca niezwykle starannym wykończeniem. Obudowa AK120 imponuje stylistyką, jest to pewnością jeden z najlepiej wyglądających przenośnych odtwarzaczy muzycznych.

Astell & Kern AK120 wraz z dobrze dobranymi słuchawkami sprawdzi się doskonale w każdym rodzaju muzyki. Dodatkowo niezwykle intuicyjny, dotykowy interfejs 5-stopniowego equalizera pomoże odnaleźć oczekiwane brzmienie Jakość wykonania, możliwości brzmieniowe, dotykowy wyświetlacz IPS 2,4″ to niezaprzeczalne zalety AK120. Uwagę zwraca również pojemność przenośnego odtwarzacza. Wbudowana pamięć 64 GB oraz 2 dodatkowe sloty microSD obsługujące karty pamięci do 64GB każdy dają razem możliwość pomieszczenia 192 GB danych – to pułap nieosiągalny dotychczas dla żadnego z mobilnych urządzeń muzycznych. Cena sprzętu została ustalona w Polsce na 4500 zł brutto. W zestawie klient otrzymuje ręcznie szyty pokrowiec z najwyższej jakości włoskiej skóry.

Pierwsza partia urządzeń ma trafić do sprzedaży w drugiej połowie czerwca. Klienci będą mogli produkt nabyć również w sklepie internetowym Empiku, jak również w dobrych sklepach audio.

Specyfikacja Techniczna:

Wymiary (mm): 59,2 x 89,0 x 14,0

Waga: 143g

Wyświetlacz: 2,4″ IPS Dotykowy QVGA (320×240)

Obsługiwane formaty: AIFF, ALAC, AAC, WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE, DSD

Impedancja wyjściowa: 3Ohm

Przetwornik DAC: 2 x Wolfson WM8740 24Bit DAC

Złącza: Micro USB, wejście/wyjście cyfrowe 3.5mm, optyczny/USB DAC zewnętrzny

Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 3.0

Pamięć wbudowana: 64GB

Pamięć zewnętrzna: 2 x slot microSD obsługa do 64GB każdy

Bateria: 2,350mAh 3,7V Li-Polymer

Czas pracy: 14h


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj