ASTELL & KERN AK T5p

ASTELL & KERN AK T5p
Słuchawki powstałe we współpracy Koreańczyków z niemiecką firmą Beyerdynamic. Cena - 5999 zł. Szczegóły w informacji prasowej poniżej

  Beyerdynamic od 1924 roku tworzy najlepsze komponenty audio, w tym słuchawki. Astell&Kern produkuje najlepsze przenośne urządzenia audio. Najlepsze niech łączy się z najlepszym – AK T5p to wynik tej współpracy. Słuchawki te oferują niesamowite doświadczenia wszystkim tym, którzy poszukują najwyższej jakości dźwięku w urządzeniu przenośnym.
Doskonały dźwięk i z optymalizowany tuning dla Astell&Kern

AK T5p bazuje na modelu T5p, który jest najwyższym topowym modelem słuchawek Beyerdynamic. Słuchawki T5p są bardzo wysoko oceniane wśród entuzjastów sprzętu audio na całym świecie. Niemieccy inżynierowie zrobili szczegółowe badania aby w najlepszy sposób dostroić swój produkt z flagowymi modelami odtwarzaczy A&K.

Słuchawki po głębokich analizach zostały dostrojone do częstotliwości i impedancji wzmacniaczy A&K tak aby dostarczyć wyjątkowe unikalne brzmienie. Bogactwo niskich tonów, szczegółowe i neutralne tony średnie oraz czyste i delikatne wysokie dźwięki tworzą wyjątkowe wrażenia słuchowe.

Kabel słuchawkowy zbalansowany wyłącznie dla AK T5p

Słuchawki zostały wyposażone w zbalansowany port 2,5mm współpracujący ze zbalansowanym wyjściem słuchawkowym w odtwarzaczach A&K. Dzięki współpracy z portem zbalansowanym emitowany dźwięk jest jeszcze lepszy!

AK T5p specjalne EQ – ustawienia korektora

EQ custom czyli niestandardowe ustawienia korektora dźwięku zostały specjalnie dodane do odtwarzaczy AK100 II, AK120 II i AK240 tak aby dzięki zdefiniowanym ustawieniom dla AK T5p wycisnąć jeszcze więcej z takiego połączenia.

Niemiecka ręczna robota

Każda sztuka słuchawek AK T5p z zastosowaną technologią Tesla wykonywana jest ręcznie w niemieckiej fabryce Beyerdynamic. Wysokiej jakości komponenty, takie jak welurowe i skórzane nauszniki oraz wyjątkowo wykończony pałąk gwarantują komfort podczas noszenia i przy długim słuchaniu.

Cena modelu w Polsce to 5999zł.

Dane techniczne:

• Typ przetwornika: Dynamiczny

• Budowa: Zamknięta

• Pasmo przenoszenia: 5 Hz – 50,000 Hz

• Impedancja: 32 Ω

• Nominalny poziom ciśnienia akustycznego: 102 dB

• Moc wyjściowa: 300mW

• Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 126 dB

• Waga: 350g

– 1.2m kabel prosty dwustronny – zbalansowany terminal A&K – przejściówka 3,5 mm na 6,3 mm – przedłużacz 3


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj