ASTELL & KERN x QOBUZ

ASTELL & KERN x QOBUZ
Odtwarzacze Astell&Kern z bezpośrednim internetowym dostępem do muzyki 24-bitowej znajdującej się w serwisie Qobuz. Usługa jest dostępna także w Polsce. Szczegóły w informacji prasowej rodzimego dystrybutora urządzeń A&K 

Największy na świecie serwis muzyczny HD Qobuz oraz Astell & Kern, producent wysokiej klasy przenośnych odtwarzaczy audio, udostępniły aplikacji A&K do korzystania z platformy Qobuz we wszystkich odtwarzaczach Astell & Kern z bezprzewodowym dostępem do internetu.

Współpraca umożliwia użytkownikom odtwarzaczy AK100II, AK120II i AK240 dostęp do serwisu Qobuz w 9 różnych krajach: Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Francja, Austria, Szwajcaria, Belgia, Luksemburg i Irlandia. Użytownicy z innych krajów, takich jak Polska, również mogą skorzystać tej możliwości, wybierając w swoim urządzeniu strefę czasową którejś z następujących lokalizacji: Londyn/Dublin , Amsterdam/Berlin, Bruksela. Warunkiem jest update firmware’u do najnowszej wersji.

Aplikacja A& K umożliwia:

– przeglądanie i przeszukiwanie największego na świecie sklepu muzycznego HD

– odsłuch fragmentów ścieżek w jakości HD, a także pobieranie bezpośrednio z urządzenia

– dostęp do pełnej zawartości i zaktualizowanych informacji na temat utworów i albumów

– pobieranie zakupów zrobionych na stronie Qobuz.com bezpośrednio na odtwarzacz audio za pośrednictwem wi-fi

Qobuz jest pierwszym i jedynym serwisem muzycznym Hi-Fi online, który oferuje muzykę wszystkich reprezentowanych w nim wytwórni – zarówno największych, jak i niezależnych – w jakości bezstratnej.

Oferta Qobuz to:

– nieograniczony dostęp do kontentu muzycznego w jakości CD 16/44,1

– dostęp do ponad 18 milionów utworów w jakości CD

– dostęp do ponad 20 000 albumów w jakości 24/192

Qobuz udostępnia także pełną informację na temat swoich zasobów katalogów,. m.in. w postaci tysiący e-bookletów oraz ekskluzywnych materiałów redakcyjnych wysokiej jakości.

Usługi te są dostępne za pośrednictwem strony internetowej Qobuz (Windows i Mac OS) oraz aplikacji mobilnych (iOS, Android i Windows 8).

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj