AUDEZE MOBIUS

AUDEZE MOBIUS
Słuchawki planarne dla graczy.

Mobius to pierwsze planarne słuchawki wyprodukowane specjalnie dla graczy.

Mobius oferuje pełną emulację 3D dzięki wsparciu dla trybów dźwięku przestrzennego z integracją systemu 3D Head-tracking, który doskonale współpracuje z najpopularniejszymi grami wideo. W połączeniu z najnowocześniejszą technologią emulacji pomieszczenia i kalibracją anatomii, Audeze Mobius zoptymalizowany jest pod kątem przetwarzania dźwięku przez ludzki mózg, w sposób zgodny z odsłuchem rzeczywistego świata. Oznacza to, że będziesz mógł usłyszeć skradającego się za tobą przeciwnika tak wyraźnie, jakby był w twoim pokoju.

Zaawansowana technologia słuchawek i lekka, ergonomiczna konstrukcja, zapewniają wygodne, długotrwałe użytkowanie przy jednoczesnym ograniczeniu zmęczenia podczas odsłuchu. Ten komfort dodatkowo wzmacnia zastosowanie wymiennych, ergonomicznie wyprofilowanych kołnierzy wokółusznych, wypełnionych pianką z efektem pamięci kształtu, oraz regulowanego, wytrzymałego pałąka, także wypełnionego pianką z efektem pamięci.

Słuchawki Mobius wyposażone są odłączany mikrofon z wbudowaną funkcją tłumienia hałasu, możliwością wyciszenia/włączenia dźwięku oraz niezależną kontrolą głośności mikrofonu. Element ten zamocowany jest na elastycznym pałąku. Pozwala to użytkownikom na dyktowanie strategii zespołu bez obaw o utratę szczegółów podczas głosowej komunikacji.

Mobius to nie tylko najbardziej innowacyjne słuchawki dla graczy, to prawdziwie wciągająca konstrukcja dla różnych platform. Dzięki w pełni zintegrowanej funkcji dźwięku przestrzennego możesz zanurzyć się w swoich ulubionych filmach w stopniu, który będzie rywalizował nawet z doświadczeniem przebywania w kinie.

Opcjonalny pakiet Mobius Creator zawiera najnowsze wtyczki 3D audio firmy Waves, wliczając B360 Ambisonics Encoder i NV Virtual Mix Room. Oba te narzędzia są kluczowymi rozwiązaniami dla każdego użytkownika pracującego z aplikacjami wykorzystującymi wirtualną lub rozszerzoną rzeczywistość.

Pokrótce:

– jakość dźwięku możliwa tylko przy planarnych przetwornikach magnetycznych,
– dźwięk 3D (7.1, 5.1, 5.0, 2.1, 2.0) oraz kompatybilność z Ambisonics,
– zintegrowany Head-tracking o niskim opóźnieniu,
– lokalizacja dźwięku 3D,
– emulacja pomieszczenia,
– kalibracja anatomii,
– obsługa Bluetooth (AAC, LDAC),
– złącza USB-C, USB-A i analogowe 3,5 mm,
– ponad 10 godzin pracy na baterii.

Słuchawki Audeze Mobius w pierwszej kolejności dostępne będą za pośrednictwem serwisu Indiegogo. Rozpoczęcie sprzedaży detalicznej, także na polskim rynku, planowane jest na czerwiec br.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj