AUDIO LIFESTYLE TV

AUDIO LIFESTYLE TV
Pierwsza audiofilska telewizja w Polsce, a może i na świecie? Tak! Mamy bowiem już własny kanał w serwisie YouTube! Tutaj!

Filmy fabularne, dokumentalne, audiofilskie i muzyczne, opery, koncerty, ekranizacje i wywiady, reklamy, prezentacje, wizualizacje i instrukcje – oto oferta naszego kanału telewizyjnego w YT. Znajduje się tam ponad 330 pozycji, wśród nich wiele tytułów o wyjątkowych walorach artystycznych czy poznawczych – przypomnijmy choćby pełnometrażowe dokumenty o greckich i norweskich audiofilach, biografię Jana Sebastiana Bacha z Gustavem Leonhardtem w roli głównej, filmową wersję „Kateriny Izmaiłowej” z Galiną Wiszniewską w roli głównej i 20-minutowe wyjaśnienie tajemnicy kabli MIT. Wszystkim materiałom – zarówno tym najkrótszym, jak też i epickim – towarzyszą teksty i komentarze umieszczane przez nas podczas ich pierwotnej publikacji w AUDIO LIFESTYLE. Eksplorujcie, subskrybujcie, dzielcie się dobrą nowiną i dostępem do naszej telewizji ze swoimi znajomymi. Zapraszamy!

Na koniec chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim naszym czytelnikom, zwolennikom, amatorom, krytykom i wrogom – to wam zawdzięczamy popularność, która przyczyniła się do stworzenia tej audiofilskiej telewizji.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj