AUDIOVECTOR DISCREET

AUDIOVECTOR DISCREET
Aktywne i bezprzewodowe kolumny z DSP

DISCREET to wciąż tradycyjne Audiovector’y, ale bez pasywnej zwrotnicy. Zamiast niej do obudowy kolumny producent wmontował aktywne moduły zwrotnicy z kontrolą DSP, wolne od zniekształceń, dostarczające do głośników analogowy sygnał wysokiej jakości. Do tego także bezprzewodowo – z telefonu lub z każdego przenośnego źródła, w jakości high end.

Kupując DISCREET kupuje się wybrany model kolumn Audiovector fabrycznie wyposażony w aktywną elektronikę i dodatkowy hub umożliwiający komunikację z źródłami dźwięku.

System DISCREET docelowo dostępny będzie w ponad 30 modelach kolumn Audiovector, zarówno nowych jak i już używanych (w formie fabrycznego upgrade’u). Moduły wzmacniaczy będą dopasowane indywidualnie do każdego kompletu głośników, a ceny zestawu DISCREET w zależności od modelu kolumn będą zawierać się w przedziale od 4600 do 16500zł.

Pierwsze kolumny głośnikowe, jakie powstały w 1980 roku w nowej firmie Ole Klifoth’a -TRAPEZ, natychmiast odniosły sukces na rynku. Liniowa dynamika, niska kompresja – tak narodziła się unikalna technologia Audiovectora. Każdy kolejny model miał na celu poprawę dźwięku. Dzisiaj Audiovector jest marką ekskluzywną – jedną z niewielu, która nie zdecydowała się na przeniesienie produkcji do Chin. Prawie cała produkcja odbywa się wciąż w siedzibie firmy w Kopenhadze.
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj