AURVANA IN-EAR3 PLUS

AURVANA IN-EAR3 PLUS
Specjalnie zaprojektowane przetworniki zbalansowane i unikatowa budowa gwarantująca izolację akustyczną na poziomie 98 procent. Cena - 599 złotych

Stylowe słuchawki dokanałowe w kolorze ciemnego chromu to przedsmak dźwięku, którego można oczekiwać po słuchawkach studyjnych. W wyniku zastosowaniu pary przetworników z kotwicą zrównoważoną na kanał, poszczególne składowe pasma zostały oddzielone, co przełożyło się na jakość brzmienia. Przewód sygnałowy w modelu Aurvana In-Ear3 Plus jest ergonomiczny, nieplączący się i pokryty wytrzymałą plecionką. Wbudowany pilot ma mikrofon oraz regulację głośności. Jeden przycisk pozwala odbierać połączenia oraz sterować odtwarzaniem muzyki ze smartfonów i tabletów.

Dobre brzmienie słuchawki Aurvana In-Ear3 Plus uzyskano między innymi dzięki kątowej konstrukcji tuby akustycznej, gwarantującej anatomiczne dopasowanie słuchawki do kształtu kanału słuchowego użytkownika. Z kolei specjalna konstrukcja obudowy umożliwia poprowadzenie przewodu sygnałowego za małżowinami i po karku, co zapobiega wypadaniu słuchawek nawet w czasie ruchu.

Douszna konstrukcja AuraSeal wraz z silikonowymi i piankowymi wkładkami różnych rozmiarów zapewnia izolację akustyczną na poziomie 98 procent.

Dźwięk wysokiej jakości gwarantuje także zespół przewodów wykonanych z miedzi beztlenowej, ograniczający szumy kontaktowe oraz pozłacany, czteropinowy wtyk kątowy.

Do przechowywania słuchawek służy wchodzący w skład zestawu niewielki i wyjątkowo solidny futerał podróżny.

Cena Creative Aurvana In-Ear3 Plus to 599 złotych


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj