BANG & OLUFSEN BEOPLAY EQ

BANG & OLUFSEN BEOPLAY EQ
Bang & Olufsen przedstawia Beoplay EQ, pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z Adaptive Active Noise Cancellation (adaptacyjną aktywną redukcją hałasu), skutecznie eliminujące hałas z otoczenia i pozwalające na całkowite zanurzenie się w charakterystycznym dźwięku Bang & Olufsen.

Stworzone z myślą o luksusowym codziennym użytkowaniu, słuchawki łączą w sobie najnowocześniejszą technologię, komfort i trwałość, a także pierwszorzędną czystość rozmów dzięki technologii beamformingu. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, dojeżdżasz do biura, czy podróżujesz dla przyjemności, Beoplay EQ to idealny, kieszonkowy towarzysz, który pozwoli Ci uciec od hałasu codziennego życia.

„Tworząc Beoplay EQ, podjęliśmy zobowiązanie, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, niezależnie od tego, czy używają słuchawek w podróży, biznesie czy dla przyjemności. Ergonomiczne słuchawki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i zapewniają potężny i autentyczny dźwięk, co czyni je obowiązkowym wyposażeniem dla miłośników designu i muzyki. Dzięki wytrzymałej aluminiowej obudowie ładującej, a także Adaptacyjnej Aktywnej Redukcji Hałasu, Beoplay EQ zapewniają rewolucyjne wrażenia słuchowe, gdziekolwiek jesteś” – mówi Bang & Olufsen SVP of Product Management Christoffer Poulsen.

DOSKONAŁE BRZMIENIE I UKŁAD ANC

Aby osiągnąć maksymalny efekt redukcji szumów, Bang & Olufsen zastosował system Adaptive ANC, który łączy aktywną redukcję szumów z doskonałym uszczelnieniem pasywnym, skutecznie blokując hałas z zewnątrz. Dedykowany chip ANC DSP i sześć mikrofonów pozwalają na automatyczne dostosowanie poziomów ANC, aby stworzyć płynne wrażenia dźwiękowe. Dodatkowo mikrofony tworzą najlepszą technologię kierunkowego kształtowania wiązki, co przekłada się na krystalicznie czystą jakość rozmów i mowy. Precyzyjnie dostrojony przez uznanych inżynierów dźwięku Bang & Olufsen, Beoplay EQ oferuje potężne i autentyczne wrażenia słuchowe. Użytkownicy mogą zanurzyć się w muzyce dzięki nawet 20 godzinom całkowitego czasu odtwarzania z ładowaniem w etui i 6,5 godzinom odtwarzania z włączonym systemem ANC.

Dzięki funkcji szybkiego ładowania Bang & Olufsen, Beoplay EQ może być szybko ładowany przez 20 minut, a użytkownik otrzyma kolejne 2 godziny odtwarzania.

WZORNICTWO KLASY PREMIUM

Słuchawki są dostępne w kolorze czarnym antracytowym i piaskowym złotym. Luksusowe, ale funkcjonalne, Beoplay EQ zapewniają wygodne i bezpieczne dopasowanie dzięki niewielkiemu i ergonomicznemu kształtowi słuchawek. Są one odporne na pot i wodę oraz wyposażone w wymienne końcówki w różnych rozmiarach, dzięki czemu pasują do różnych uszu, co sprawia, że są idealne do dojazdów do pracy i długotrwałego noszenia. Etui z certyfikatem Qi i funkcją bezprzewodowego ładowania jest wykonane z aluminium klasy kosmicznej, tworząc niezwykle wytrzymały i luksusowy produkt. Kompaktowa obudowa została zaprojektowana tak, aby była jak najmniejsza i z łatwością mieściła się w kieszeni podczas podróży.

BEZPROBLEMOWA INTERAKCJA

Doskonałe specyfikacje techniczne Beoplay EQ zapewniają bezproblemową łączność bezprzewodową z aptX adaptive, najnowszym Bluetooth 5.2 i IP54. Proces konfiguracji jest jeszcze łatwiejszy zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i Apple, dzięki dołączonym licencjom Microsoft Swift Pair i Made for iPhone.

Specyfikacja techniczna

Wymiary produktu (mm)

22 x 24 x 27 mm (słuchawka) 26 x 77 x 40 mm (etui ładujące)

Waga

Słuchawki 8g / 0.28oz Etui 50g / 1,76oz.

Mikrofony

6 mikrofonów MEMS, dookólne (wiązka kierunkowa dla mowy)

2 mikrofony z technologią redukcji szumów Retune dla połączeń głosowych + 4 mikrofony dla adaptacyjnego ANC

Akumulator

Litowo-jonowy

Pojemność dla prawej i lewej słuchawki: 85mAh

Czas odtwarzania przy 80dB różowego szumu dla AAC: 6,5 godziny z ANC; 7,5 godziny bez ANC

Czas rozmów: do 5,5 godziny

Etui ładujące

Pojemność 340mAh Dwa ładowania z czasem odtwarzania do 20 godzin* – jedno ładowanie we wkładkach dousznych i dwa dodatkowe w pełni naładowanym etui ładującym przy odtwarzaniu AAC

Czas ładowania

Wkładki douszne: 1,5 godziny w etui ładującym dla pełnego naładowania; ładowanie przez 20 minut daje do 2 godzin odtwarzania.

USB-C: 1 godz. 40 min do pełnego naładowania etui Ładowanie bezprzewodowe (Qi): 1 godz. 50 min do pełnego naładowania etui

Ładowarka

Ładowarka USB-C i Qi

Przetworniki

Membrana elektrodynamiczna, średnica 6,8 mm

Typ

Prawdziwie bezprzewodowe, stereo (ANC)

Pasmo przenoszenia

20-20,000 Hz

Bluetooth

Bluetooth 5.2

Zasięg działania 10 m

Zapamiętuje 8 ostatnich sparowanych urządzeń (łączy się z jednym)

Kodeki dźwięku

Adaptacyjny

Kodek AAC

Kodek SBC

Certyfikaty

Made for iPhone (MFi)

Microsoft Swift Pair

Funkcje

Magnetycznie aktywowane wyłączanie po zadokowaniu w etui ładującym

Automatyczne przejście w stan gotowości po 15 minutach bez przesyłania muzyki przez kanał audio Bluetooth (włączane/wyłączane w aplikacji Bang & Olufsen).

Interfejs aplikacji Bang & Olufsen z Beosonic i listen-in

Aktualizacja oprogramowania Over-The-Air przez Bluetooth Low Energy (przez aplikację Bang & Olufsen)

Obsługa interfejsu zegarka Apple

Ochrona przed pyłem i wodą rozpryskową (poziom IP54)

Kolory

Black Anthracite Sand Gold Tone

Materiały

aluminium silikon polimer

W pudełku

Etui ładujące z bezprzewodowym odbiornikiem Qi

Wkładki douszne

Lewy i prawy

Kabel USB-A/USB-C do ładowania, 0,5 m

Końcówki COMPLY™ Sport 200, rozmiar średni

Końcówki silikonowe, 4 rozmiary

Skrócona instrukcja obsługi

Ceny i dostępność

Beoplay EQ w kolorze Black Anthracite i Sand Gold Tone w cenie 1899 zł dostępne w dystrybucji od 19 sierpnia

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj