BANG & OLUFSEN BEOPLAY HX

BANG & OLUFSEN BEOPLAY HX
Bang & Olufsen wprowadza na rynek słuchawki Beoplay HX (ok. 2500 zł) o potężnym dźwięku z cyfrowym ANC, baterią umożliwiającą aż do 35 godzin czasu odtwarzania i o podwyższonym komforcie, będących przykładem doświadczenia firmy Bang & Olufsen w dziedzinie dźwięku, wzornictwa i rzemiosła

„Nasze zaangażowanie w tworzenie najlepszych produktów audio zaowocowało powstaniem słuchawek Beoplay HX, które zapewniają wciągające i precyzyjne wrażenia dźwiękowe, najwyższy komfort i dopracowany interfejs użytkownika, aby sprostać przyzwyczajeniom, wartościom i potrzebom naszych klientów. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, podróżujesz służbowo czy używasz ich dla przyjemności, ucieknij od zgiełku codziennego życia i zrewolucjonizuj swoje doznania słuchowe dzięki naszym nowym słuchawkom” – mówi Christoffer Poulsen, SVP of Product Management w Bang & Olufsen.

ZNAKOMITY DŹWIĘK

Beoplay HX oferuje potężne wrażenia dźwiękowe dzięki dwóm specjalnie zaprojektowanym 40-milimetrowym przetwornikom z magnesami neodymowymi i portami basowymi, które zapewniają optymalne odtwarzanie basów. Cztery dedykowane mikrofony zapewniają imponującą jakość rozmów dzięki zaawansowanej technologii kształtowania wiązki, podczas gdy optymalizacja pracy baterii zapewnia do 35 godzin czasu odtwarzania, co odpowiada pięciu dniom roboczym słuchania muzyki bez konieczności doładowywania baterii.

Dźwięk charakterystyczny dla Bang & Olufsen został dodatkowo wzmocniony dzięki ulepszonej emisji mowy, a wrażenia słuchowe są jeszcze lepsze i bardziej wciągające dzięki wprowadzeniu nowej generacji technologii Digital Adaptive Active Noise Cancellation, która eliminuje niepożądane hałasy bez pogorszenia jakości dźwięku.  Ucieknij od codzienności dzięki otaczającemu dźwiękowi Beoplay HX, który przenosi słuchacza do uczucia bycia na koncercie z muzyką ustawioną na pełną głośność. Za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Bang & Olufsen użytkownicy mogą łatwo zmieniać profile dźwiękowe, presety ANC, a także uzyskać dostęp do najważniejszych funkcji bezpośrednio w wyrafinowanym interfejsie słuchawek.

Komfort jest niezbędny podczas noszenia słuchawek, a Beoplay HX zostały zaprojektowane z myślą o dobrym samopoczuciu. Lekka i wytrzymała, ergonomiczna konstrukcja zapewnia, że słuchawki mogą być noszone przez cały dzień w pełnym komforcie dla szerokiej gamy rozmiarów głowy. Dzieje się tak dzięki ulepszonemu pałąkowi, który posiada strefę odciążenia środkowego dla długotrwałego noszenia.NAJWYŻSZY KOMFORT

Wykonane z autentycznych materiałów poduszki uszne są wykonane z miękkiej skóry jagnięcej, a materiał wewnętrzny składa się z pianki z pamięcią, która dopasowuje się do kształtu i krzywizn ucha, zapewniając najwyższy komfort. Górna część pałąka wykonana jest z bydlęcej skóry o gładkim ziarnie, podczas gdy dolna część pałąka pokryta jest dzianiną. Do słuchawek Beoplay HX dołączony jest dopasowany futerał z tkaniny, który chroni słuchawki i ich akcesoria podczas podróży.

UDOSKONALONA TECHNOLOGIA

Aby jeszcze bardziej podnieść jakość słuchawek, Beoplay HX zostały stworzone tak, aby mogły osiągnąć do 35 godzin czasu odtwarzania, co czyni je jedną z wyróżniających się opcji na rynku. Oferuje szybką, mocną i stabilną łączność poprzez Bluetooth 5.1, Microsoft Swift Pair, Google Fast Pair i Made for iPhone (MFi). Proces konfiguracji produktu jest wygodny zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i Apple, co prowadzi do lepszej i bardziej bezproblemowej interakcji.

WZNIOSŁE RZEMIOSŁO

Firma Bang & Olufsen, znana z wyrafinowanego skandynawskiego wzornictwa i kunsztu, wykorzystała najlepsze materiały do stworzenia najbardziej luksusowych słuchawek Beoplay HX, wykorzystując miękką skórę i polerowane aluminium, aby zapewnić estetykę, a także poprawić komfort, akustykę i trwałość. Suwaki ramion wykonane są z anodyzowanego, perłowego aluminium pochodzącego z recyklingu, z lekko szczotkowanym detalem w górnej części. Talerz wykonany jest z aluminium o diamentowym wykończeniu, umieszczony w polimerowej, malowanej strukturze z przetworzonego plastiku, tworząc kontrast pomiędzy naprzemiennym wrażeniem gładkości i matu.

Dostępne w kolorach Black Anthracite, Sand i Timber, Beoplay HX posiadają globalną trzyletnią gwarancję po rejestracji, podkreślając jakość, jakiej klienci mogą oczekiwać kupując słuchawki Bang & Olufsen.

Cena: 499 euro (ok. 2500 zł)

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj