BANG w HORNIE

BANG w HORNIE
HORN DISTRIBUTION dystrybutorem produktów B&O PLAY

Firma B&O Play by BANG & OLUFSEN, producent najlepszych w swojej klasie luksusowych produktów audio o nowoczesnym wzornictwie oraz HORN DISTRIBUTION S.A. podpisały umowę dystrybucyjną dotyczącą sprzedaży produktów B&O Play na terenie Polski.

Horn Distribution będzie budować sieć dystrybucyjną tych produktów w regionie, składającą się ze sklepów specjalistycznych oferujących elektronikę użytkową oraz wyselekcjonowane sklepy internetowe, z wyłączeniem dedykowanych, własnych sklepów firmowych marki Bang & Olufsen.

Wiceprezes B&O Play, Henrik Taudorf Lorensen powiedział: „B&O Play oferuje jakość, wzornictwo i funkcjonalność znaną z Bang & Olufsen nowym klientom hołdującym cyfrowemu stylowi życia. Chcemy poszerzać dystrybucję tych produktów i chcemy by były dostępne w punktach sprzedaży o wysokim standardzie. Partnerstwo z Horn Distribution pomoże nam w osiągnięciu naszych ambitnych planów i oznacza, że możemy przyspieszyć wdrażanie naszej strategii.”

Umowa dystrybucyjna, która wzmocni aktualne portfolio Horn Distribution w zakresie marek premium i lifestyle, obejmuje wszystkie produkty audio B&O Play, w tym stylowe podłogowe głośniki bezprzewodowe BeoPlay A9, oraz przenośne Beolit 15 i A2 – jak również gamę słuchawek, w tym BeoPlay H8, H6, H2, H3 Form 2i, EarSet 3i.

Dariusz Świderski, Prezes Horn Distribution powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z B&O Play, która potwierdza jakość naszej dystrybucji i daje jasny przekaz o wzmacnianiu naszej oferty biznesowej w segmencie detalicznym. Mamy ambicję bycia preferowanym dostawcą produktów audio i elektroniki konsumenckiej do dealerów i chcemy współpracować z wiodącymi producentami naszej branży. Dzięki produktom B&O Play, które tworzą kombinację wysokiej jakości i stylu, pozyskujemy mocną markę, która doskonale wplata się w naszą strategię.”

Umowa dystrybucyjna wchodzi w życie ze skutkiem natychmiastowym.

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj