BEATS GWIAZDKA

BEATS GWIAZDKA
Kolorowe słuchawki Dr. Dre pewnie znowu będą najchętniej kupowanym prezentem choinkowym, a zatem kilka słów o najnowszych modelach w katalogu firmy, która do reklam wynajęła chyba już wszystkich sławnych ludzi na świecie i nie rozumiemy, dlaczego nie ma wśród nich Nataszy Urbańskiej

Najświeższa oferta słuchawek od Dr. Dre jest skierowana dla osób aktywnie spędzających czas oraz prezenterów muzycznych. Najnowsze modele łączą innowacyjne rozwiązania z charakterystycznym dla marki designem i czystym, mocnym brzmieniem.
Mario Balloteli, Kobe Bryant, Kate Perry, Eminem, David Guetta czy Mesut Ozil – to tylko kilku z licznej rzeszy celebrytów noszących słuchawki Beats. W segmencie słuchawek premium, marka Dr Dre kontroluje 70 procent globalnego rynku. To zupełnie zrozumiałe, że produkty z charakterystyczną literką b stały się przedmiotem pożądania wielu młodych ludzi.

Owocem współpracy Davida Guetty, znanego producenta muzycznego i DJ-a, z raperami jest kilka głośnych przebojów, chociażby słynny „Sweat” ze Snoop Doggiem. Ale się okazuje David Guetta kooperuje z raperami również na innym polu. Francuski producent wspólnie z Dr. Dre opracował słuchawki Beats Mixr. 40-milimetrowe głośniki ze specjalną membraną wydobywają z siebie głębokie basy oraz krystalicznie czyste, wysokie tony.

David Guetta, doskonale znający realia pracy w muzycznych klubach, dołożył też kilka rozwiązań ułatwiających życie DJ-om. Muszle Beats Mixr obracają się o 270 stopni, można je odchylić do tyłu, za uszy, a następnie obrócić z powrotem dla całkowitej izolacji. Natomiast podwójne wejście 3,5 mm umożliwia kaskadowe podłączenie kilku par słuchawek i udostępnianie muzyki partnerowi prowadzącemu imprezę. Warto dodać, że model dostępny jest w czterech kolorach: zielonym, różowym, niebieskim, granatowym.


Nauszne słuchawki Beats, choć prezentują się efektownie, nie do końca zdają egzamin podczas ćwiczeń w siłowni czy jazdy na rowerze. Osoby aktywnie spędzające czas zazwyczaj preferują słuchawki douszne ze względu na kompaktowe wymiary i lekką wagę. Właśnie z myślą o tej grupie odbiorców powstały modele – urBeats oraz PowerBeats 2 Wireless. PowerBeats 2 Wireless wyróżniają się lekką konstrukcją i trafiają w gusta użytkowników ceniących mobilność i swobodę.

Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest regulowany zaczep z elastycznym ramieniem zawijanym wokół ucha, który utrzymuje słuchawki podczas pracy bądź zajęć rekreacyjnych. PowerBeats 2 Wireless pokryto materiałem chroniącym powierzchnię przed potem oraz wodą. To szczególnie ważna informacja dla osób wylewających hektolitry potu podczas treningów. Z kolei zwolenników ostrzejszego uderzenia ucieszy podwójny akustyczny przetwornik, zwiększający moc dźwięku. Model PowerBeats 2 Wireless występuje w pięciu wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, czerwonej, niebieskiej oraz różowo-szarej.

Słuchawki urBeats zostały wykonane z jednego kawałka metalu. Taka konstrukcja oprócz tego, że zapobiega wibracjom, chroni przed niepożądanym dźwiękami pochodzącymi z zewnętrznego otoczenia. Solidna obudowa idealnie koresponduje z trzema wersjami kolorystycznymi złota, srebra i szarości. Oba modele słuchawek dousznych Beats posiadają kilka cech wspólnych np. nieplączący się kabel z mikrofonem i pilotem. To pozwala użytkownikowi swobodnie przełączać utwory, regulować głośność czy odbierać połączenia telefoniczne.


Sugerowane ceny w Hama Polska:

Słuchawki douszne urBeats – 449 złotych

Słuchawki douszne PowerBeats 2 Wireless – 829 złotych

Słuchawki nauszne Beats Mixr – 1049 złotych.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj