BEZPRZEWODOWY PHILIPS

BEZPRZEWODOWY PHILIPS
Urządzenia Philips TV & Sound ze wsparciem dla DTS Play-Fi

Philips TV & Sound wyposaża swoje urządzenia w system bezprzewodowej transmisji dźwięku DTS Play-Fi. Pierwszymi produktami oferującymi takie wsparcie są najnowsze telewizory Philips OLED 805/ 855/ 865. Docelowo system pojawi się we wszystkich tegorocznych modelach marki opartych na Androidzie, zaś telewizory z oferty na 2019 r. będą dawać możliwość zdalnej aktualizacji oprogramowania w drugiej połowie roku. W tym samym czasie Philips TV & Sound planuje wprowadzić system DTS Play-Fi do swoich soundbarów oraz głośników bezprzewodowych.

Jest to nowoczesny i otwarty system przesyłu sygnału audio pozwalający na bezprzewodowe odtwarzanie i kontrolowanie muzyki w całym domu, w każdym pomieszczeniu i z każdego głośnika. Dzięki współpracy z najpopularniejszymi platformami streamingowymi DTS Play-Fi umożliwia też bezstratną transmisję audio w wysokiej jakości oraz bez opóźnień. W ten sposób kompatybilne produkty, takie jak telewizory, urządzenia przenośne, soundbary i głośniki, tworzą kompletny system rozrywki w całym domu, płynnie współdziałając ze sobą.

Pierwszymi modelami z oferty Philips TV & Sound ze wsparciem DTS Play-Fi są tegoroczne telewizory Philips OLED 805, OLED 855 oraz OLED 865 wyposażone w procesor działający w oparciu o sztuczną inteligencję. W kolejnym kroku marka będzie wprowadzać system DTS Play-Fi do wszystkich telewizorów z Androidem, których premiera rynkowa zaplanowana jest na 2020 rok, natomiast modele z oferty ubiegłorocznej już w drugiej połowie roku zyskają możliwość zdalnej aktualizacji oprogramowania.

Jesienią tego roku marka Philips TV & Sound planuje również wprowadzenie nowej gamy soundbarów i głośników bezprzewodowych opartych na DTS Play-Fi. W ten sposób konsumenci będą mogli samodzielnie stworzyć kompletny, łatwy w obsłudze i płynnie działający system strumieniowego przesyłania dźwięku w całym domu.

***

O TP Vision

TP Vision Europe B.V. (TP Vision) to zarejestrowana w Holandii firma z siedzibą w Amsterdamie, która w całości należy do TPV Technology Limited (TPV), jednego z wiodących producentów monitorów i telewizorów na świecie.

TP Vision jest czołowym graczem na rynku elektroniki użytkowej w obszarze RTV. Firma koncentruje się na rozwoju, produkcji i sprzedaży urządzeń pod marką Philips – telewizorów (w Europie, Rosji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej, Indiach, a także w wybranych krajach Azji i Pacyfiku) oraz sprzętu audio (na całym świecie). TP Vision łączy rozpoznawalność marki Philips z doświadczeniem w zakresie rozwoju i projektowania produktów, doskonałymi działaniami operacyjnymi i pozycją TPV na rynku. Celem firmy jest tworzenie urządzeń, które oferują konsumentom najwyższą jakość dźwięku i obrazu.

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj