BIAŁE SZCZĘŚCIE

BIAŁE SZCZĘŚCIE
SENNHEISER MOMENTUM TRUE WIRELESS 2 W KOLORZE BIAŁYM JUŻ DOSTĘPNE W POLSCE (1249 zł)

Firma Sennheiser, specjalizująca się w rozwiązaniach audio najwyższej jakości, wprowadza na polski rynek białe MOMENTUM True Wireless 2, słuchawki zaprojektowana z myślą o melomanach, którzy cenią indywidualny styl oraz śledzą aktualne trendy w modzie.

MOMENTUM True Wireless 2 zapewniają najlepszą możliwą jakość odsłuchu, dzięki udoskonalonym funkcjom aktywnej redukcji hałasu otoczenia, doskonałej ergonomii i aż 7-godzinnej żywotności baterii, od teraz dostępne także w kolorze białym.

Nowe MOMENTUM True Wireless zapewniają wyjątkową jakość dźwięku, którą można cieszyć się w każdej sytuacji. To idealny wybór dla wymagających słuchaczy. Różnica względem starszego modelu polega na zastosowaniu udoskonalonej technologii audio: 7-milimetrowe przetworniki Sennheiser, zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech, zapewniają wyjątkowy dźwięk stereo z głębokim basem, naturalnymi średnimi i wyraźnymi górnymi tonacjami. Dźwięk można łatwo dostosować do własnych upodobań za pomocą wbudowanego korektora i aplikacji Smart Control firmy Sennheiser.

Dzięki nowej funkcji – Active Noise Cancellation – można cieszyć się niesamowitym dźwiękiem wysokiej jakości nawet w wyjątkowo głośnym otoczeniu. W połączeniu z doskonałą pasywną izolacją szumów, minimalizowane są wszelkie zakłócenia bez pogorszenia jakości dźwięku. Gdy potrzebna jest większa świadomość sytuacyjna, funkcja Transparent Hearing pozwala użytkownikowi na wtopienie się w dźwięk otoczenia za jednym dotknięciem. Umożliwia to również prowadzenie naturalnych rozmów bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu.

Wykonywanie połączeń telefonicznych i interakcja z urządzeniami inteligentnymi za pomocą poleceń głosowych są niezwykle intuicyjne i naturalne. Zaawansowana technologia kształtowania wiązki w słuchawkach wykorzystuje dwa mikrofony, aby zredukować hałas i zapewnić krystalicznie czysty odbiór głosu.

Bluetooth 5.1 i najnowsza obsługa wysokiej jakości kodeków audio, w tym AAC i Qualcomm aptX, gwarantują solidną łączność oraz bezbłędną transmisję bezprzewodową.

Udoskonalone działanie, które upraszcza życie

MOMENTUM True Wireless 2 zostały stworzone tak, aby przewidywać każdą potrzebę i upraszczać każdą interakcję. Ich obsługa jest niezwykle intuicyjna. Dzięki zastosowanym panelom dotykowym, które można dowolnie konfigurować, użytkownik łatwo definiuje preferowany sposób kontrolowania dźwięku, połączeń czy aktywacji asystentów głosowych, takich jak Google Assistant lub Apple Siri. Równie intuicyjna jest wygodna funkcja Smart Pause, która automatycznie wstrzymuje odtwarzanie dźwięku po wyjęciu słuchawek lub płynnie wznawia je po włożeniu do ucha.

Aplikacja Smart Control firmy Sennheiser, oprócz regulacji EQ i aktualizacji oprogramowania, pozwala użytkownikowi dostosować ustawienia interfejsu dotykowego oraz funkcji Transparent Hearing.

Zaprojektowane z myślą o wygodnym użytkowaniu przez cały dzień

Nowe MOMENTUM True Wireless 2 zapewniają optymalną wygodę noszenia przez cały dzień. Starannie wykonana konstrukcja jest o 2 mm mniejsza niż w poprzednim modelu, co zapewnia doskonałe dopasowanie i zwiększa komfort użytkowania. MOMENTUM True Wireless 2 oferują prawie dwukrotnie dłuższą żywotność baterii, z siedmioma godzinami odtwarzania, którą można wydłużyć do 28 godzin, ładując słuchawki przy użyciu futerału.

Jak każdy produkt MOMENTUM firmy Sennheiser, również druga generacja MOMENTUM True Wireless jest dopracowana estetycznie. Elegancki, ponadczasowy design, wykorzystanie wyselekcjonowanych materiałów premium, solidna konstrukcja, metaliczne wykończenie oraz pozłacane styki ładujące – to wszystko zapewnia świetny wygląd, trwałość i odporność klasy IPX4 na warunki atmosferyczne.

Model MOMENTUM True Wireless 2 w kolorze białym jest już dostępny na stronie www.sennheiser.pl w katalogowej cenie detalicznej 1249 zł.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj