BIELSKA ZADYMKA DŹWIĘKOWA

BIELSKA ZADYMKA DŹWIĘKOWA
Co łączy topowe produkty audio takich marek, jak Revel, Mark Levinson, JBL z kawiarnią Cafe Zadymka, salonem Hi Fi Studio oraz usytuowanym na Pogórzu Śląskim miastem Bielsko-Biała? Przede wszystkim wielka miłość do muzyki. A aktualnie również DNI OTWARTE, w ramach których posłuchać można niebanalnych duetów: JBL L100 Classic & Mark Levinson No 5805 oraz Revel Ultima 2 Studio 2 & Mark Levinson No 5805.

U stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego, w mieście Bielsko-Biała, a konkretniej w dwóch klimatycznych lokalizacjach: kawiarni Cafe Zadymka (ul. Mostowa 5, Galeria Sfera I) oraz salonie Hi Fi Studio (ul. Cieszyńska 86), od 15 września 2020 roku zagościły dwa nieprzeciętne duety audio: JBL L100 Classic & Mark Levinson No 5805 oraz Revel Ultima 2 Studio 2 & Mark Levinson No 5805. Nieczęsto nadarza się okazja, żeby w przyjaznych warunkach posłuchać muzyki z tak high-endowych zestawów. Tym bardziej warto skorzystać z możliwości i wybrać się na DNI OTWARTE, które trwać będą na pewno do końca września, z możliwością przedłużenia! Warto przyjrzeć się poszczególnym modelom.

JBL L100 Classic to nowoczesne kolumny, które nawiązują do kultowych głośników JBL L100 sprzed lat. Oryginalne JBL L100 wydano w 1970 roku i była to konsumencka wersja popularnego monitora JBL 4310 Pro Studio. Z czasem model ten stał się najlepiej sprzedającym się głośnikiem JBL wszechczasów. Dzisiaj, dzięki nowym JBL L100 Classic, odradza się legenda!

Revel Ultima 2 Studio 2 to konstrukcja wolnostojąca, która korzysta z rozwiązań identycznych jak topowa Salon 2, jednak przy nieco mniejszych gabarytach. To układ trójdrożny z dwoma 20-cm wooferami, średniotonową 13-ką i 25-mm tweeterem. Model ten jest esencją serii Ultima 2.

Mark Levinson No 5805 jest kwintesencją kilkudziesięciu lat najlepszej inżynierii audio. Projekt ten łączy w sobie nowatorskie rozwiązania i fantastyczną jakość z bardzo przystępną ceną. Od strony technicznej wzmacniacz wyposażono w dyskretny układy sygnałowy PureDirect™, przetwornik cyfrowo-analogowy PrecisionLinkII™, wzmacniacz słuchawkowy MainDrive™, przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC oraz wydajny układ dual-mono, pracujący w klasie AB. Najnowszy zintegrowany wzmacniacz No 5805 wyposażony w wejścia cyfrowe i analogowe zapewnia legendarny dźwięk firmy Mark Levinson, a także wszechstronne wyposażenie i elastyczność konfiguracji.

***

© 2020 HARMAN International Industries, Incorporated. Wszystkie prawa zastrzeżone. Harman Kardon, JBL, Lexicon, Infinity i Mark Levinson są znakami firmowymi HARMAN International Industries, Incorporated, zarejestrowany w USA i w innych krajach. PureBass I ShareMe są markami technologii HARMAN International Industries, Incorporated. Bluetooth® jest marką należącą do Bluetooth SIG, Inc. i używana jest przez firmę HARMAN na licencji. Cechy, dane techniczne i wygląd produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj